Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le a szomszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a szomszedleanyt?

Figyelt kérdés

En mar 25 eves vagyok a szomszedleany 13 eves es mind azt akarja h fekudjek le vele,legyek vele kapcsolatban, jarjunk stb. Nekem van egy 5 eves kapcsolatom es azzal fenyeget ha nem hagyom el a baratnomet akkor ki talal valami meset azert h legyek vele es a baratnommel szakitsunk, igy is nagyo feltekeny a baratnom de ez a kiscsaj kitalal valamit akkor biztos a szakitas koztunk

Mit tegyek, elore nem akarok beszelni a baratnommel errol a temarol mert akkor azt fogja hinni h mar megtettem


2009. ápr. 17. 07:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mást sodorjon bajba, más legyen a megrontó? Nem jó ötlet.

Így visszagondolva ennyi idősen (ami 8 éve volt) én is bele voltam zúgva egy srácba, no de nem voltam ilyen brutkó. :) Én csak verseket irogattam neki.:) És mikor megmondta, hogy neki van barátnője, leszálltam a témáról.

Ezek a mai fiatalok tényleg nagyon d(k)urvák. (Tisztelet a kivételnek!!!)

2009. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 maundrel ***** válasza:
30%
oh, istenem! ... diktafon, meg rendőrség.... ne mááárrr.. gyerekek komolyan gondoljátok??! Ez csak egy kislány.. egyszerűen mond el a bnődnek a dolgot, tutira meg fogja érteni hogy nem mászol rá egy 13 éves lányra. Aztán ha a kiscsaj beszól, akkor már nyugodt szívvel mondhatod neki, hogy nem tud kitalálni semmit hiszem a bnődet felvilágosítottad a helyzetről. De ha mégsem áll le, akkor meg beszélj a kislány szüleivel (normálisan), nem fenyegetőzve. ennyi ... Sok sikert! :)
2009. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
12:36: volt már ilyenből probléma. A mai 13 évesek között vannak nagyon ravaszok is. Szerintem senkinek sem hiányzik, ha kikiáltják megrontónak. Márpedig egy 25 éves egy 13 éveset megront, még ha a 2 fél teljesen önszántából is feküdne össze. Simán lejárathatja a pasit örökre, le nem mosná ezt magáról.
2009. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

a mai 13 évesek is már eléggé korcs világban nőttek fel, azt csinálják amit látnak otthon, az utcán, a filmekben. Nem kell őket lebecsülni, hogy csak egy kislány. Kislány a fra..cokat. Ha olyan kislány, akkor miért akar mindenáron dugni? Meg fenyegetőzik stb...

A kislány nem csinál ilyet.

2009. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehetsz te áldva, hallod :D

A barátnőd féltékeny ok nélkül is, az őrült lotyó pedig zaklat...

Már írtam tanácsot az elején, szóval csak azt tudom mondani most is. De minden jót kívánok, biztos sikerül megoldani a problémákat

szia :)

2009. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
beszélgess el a kiscsaj anyjával .. az biztos hatni fog ;) sok siker (am lehet irták már elöttem is nem olvastam el sry)
2009. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőd sem tűnik sokkal jobbnak.
2009. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!