Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg engem a lányok? inget hordok farmerral, és a hosszú hajamat hátrazselézem és összekötöm, de még így is átnéznek rajtam mintha levegő lennék. mit javasoltok mit tegyek v változtassak magamon?

Figyelt kérdés
20 év körüli fiú
2011. aug. 24. 22:58
1 2 3 4
 11/34 sas15 ***** válasza:
57%
szerintem ahogy mész az utcán látsz egy lányt akit nem akarod hogy átnézzen rajtad menj oda és rántsd le a nadrágját....hidd el tuti siker;)
2011. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
nekem rövidebb hajam van, de még így is lesz@rnak...
2011. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
100%

dobd ki a zselét(ciki), vágass valami normális frizurát...

16/L

2011. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

7 éves korom óta küzdök azért, hogy növeszthessem a hajamat, de nem engedték a szüleim, ezért várnom kellet mig betöltöm a 18-at és.......kb ennyit a hajamról ha az anyukám haldokolna és az égből lejönne 1 felsőbrendű lény és kérnéh vágjam le a hajamat és megmenekül a muter....HÁT 1 NAGY FACT VÁGATNÁM LEEEEEEE.


kb 180 cm magas vok és 70 kg, de 0 izom, sajnos az iskola táskát is nehezen bírom el, mert gerincferdülésem van ja és csálék a fogaim, de ezt még nem vették észre mert szerencsémre nem nagyon látszik.kb ennyi.

2011. aug. 24. 23:05
 15/34 Tajparaszt ***** válasza:
Még így is!? Hogy is?! Ezt nem értem. Szerinted k.rva jól néz ki az aki inget hord farmerral a haját meg hátrazselézi és összeköti? Vagy ezt most hogy??? Még így is? Ha nem farmert hordanál,...stb akkor még jobban átnéznének rajtad???
2011. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a hosszú hajú fiúkat. de ha nyeszlett meg semmi izom, akkor felejtős külsőleg. a zselét ne használd, az szar:D meg minek?:D

sztem gyúrj egy kicsit, sportolj. jót tesz az egészségednek is.:) a fogaid...hát műttesd meg XD

2011. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

23:08 asvagyok.

sztem még nem árt az ápoltság sem... a zselétől úgy néz ki a haj, mintha zsíros lenne..

finom parfüm, friss lehellet. meg miegyéb ;)

2011. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

akkor inkább meleg leszek...



komolyan mondom.

2011. aug. 24. 23:13
 19/34 A kérdező kommentje:

úgy látszik, hogy ami nekem bejön az a mai lányoknak NEM, de már meguntam a rengeteg próbálkozást és visszau....



inkább meleg leszek lehet vagyis hátha több esélyem lesz náluk.

2011. aug. 24. 23:15
 20/34 anonim ***** válasza:
ronda vagy, a hajzselé pedig undorító.
2011. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!