Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg engem a lányok? inget hordok farmerral, és a hosszú hajamat hátrazselézem és összekötöm, de még így is átnéznek rajtam mintha levegő lennék. mit javasoltok mit tegyek v változtassak magamon?

Figyelt kérdés
20 év körüli fiú
2011. aug. 24. 22:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis stílusváltoztatás kell, nem több, nehogy már itt feladd! Szerintem tök kár lenne. Az előző írásomért pedig bocs, csak kiakasztott hirtelen, ugy jön le, hogy már lemondtál magadról és olyasmibe menekülsz, ami ugysem megoldás. De tudom, nem rám tartozik ez az egész, csak szerettem volna ötleteket adni, én is átmentem hasonló fázison. Egy fium volt eddig, utána sem érdeklődtek irántam. De változtattam a megjelenésemen, és máris vannak udvarlók (nem miniszoknyára meg 10 kiló sminkre gondolok, csak kb tudom mostmár mi áll jól, előnyösebb ruhák stb)
2011. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

meglátom...még nem tudom majd 2-3 hónap múlva meglátom, hogy hogyan fognak alakulni a körülmények, de ha nem lesz a csaj akinek bejönnék a jelenlegi külsőmmel akkor szerintem.....biztosan meleg leszek.

ja és a hajzselét nem dobtam csak visszáb vettem az adagolásból.

2011. aug. 26. 21:05
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
A korszak áldozata vagy. Nem felelhet meg mindenki hülye elvárásoknak.
2012. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Na mivan azóta buzeráns lettél?:DDD
2013. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!