Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van,már legalább egy órája azokat olvasgatom,de valahogy nem bírom ki hogy ne kérdezzem meg.


Szóval,

Kort,nemet,ki kezdeményezett,hol történt,milyen volt,mikor történt,mennyire ért váratlanul (gondoltad-e hogy most meg fog történni vagy csak úgy jött..),mennyire vártad és hogy érezted magad előtte/közbe/utána?


2011. aug. 28. 00:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
jó, mindig áll a dákóm amikor csókolózok
2011. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%

remek volt, bár kecskék rosszul csókolnak

78/F

CSUHAJJA

2011. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
most 17/L vagyok 11 évesen volt először üvegezés közben a suli pincéjében és nem volt váratlan:D mivel tudtam a feladatot:D sajnos egy ronda srácot fogtam ki és a nyála is nagyon sűrű vt:S
2011. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 needtoknow ***** válasza:
33%
sírok zsici :D
2011. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
én a kutyával csináltam, Bodri nagyon hűséges, sosem csalt meg senkivel sem, azóta is vele kefélek
2011. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok az eddigi egyetlen értelmes válaszolónak ma:00:08asnak(na jó ha úgy vesszük az első válaszoló is közelebb áll hozzá)!Többiek meg...kíméljenek (:
2011. aug. 28. 00:20
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
13 évesen egy 18 éves sráccal, aki nagyon tetszett akkoriban és néha eljárogattunk sétálni meg beszélgetni és egyszer esett az eső, fáztam és átölelt aztán megkérdezte hogy "megcsókolhatlak-e?", annyira zavarban voltam, hogy nem válaszoltam és nem is történt semmi. aztán másnap találkoztunk, elmentünk sétálni az erdőbe este és ott megcsókolt. hát nem volt valami váratlan, de jó volt, hamar belejöttem : D utólag röhögök rajta, hogy milyen esetlen, félős és béna voltam, de jó élmény volt. :D
2011. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi.És még azt aki írna hogy milyennek képzelted és ahhoz képest milyen volt?
2011. aug. 28. 00:30
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Részeg voltam az elsőnél. Nem volt rossz, de elég sok a fekete rész. Akkor 16F voltam.

Azóta csak 3 lánnyal csókolóztam, az egyikért megvesztem, annyira szerettem, az nagyon jó volt. A többi nem érintett meg igazán.

17F

2011. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Én nagyon élveztem, az első pár mp-ben nem csináltam semmit, de utána belejöttem.

kor:akkor 13, most 16

nem: lány

kezdeményezés: pasi

hol: egy parkban a padon

milyen: jó

mikor: délután :DDD

menyire ért váratlanul: nem ért váratlanul..:D

2011. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!