Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van,már legalább egy órája azokat olvasgatom,de valahogy nem bírom ki hogy ne kérdezzem meg.


Szóval,

Kort,nemet,ki kezdeményezett,hol történt,milyen volt,mikor történt,mennyire ért váratlanul (gondoltad-e hogy most meg fog történni vagy csak úgy jött..),mennyire vártad és hogy érezted magad előtte/közbe/utána?


2011. aug. 28. 00:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,jöhetnek még (:
2011. aug. 30. 10:04
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen éltem át. Leírhatatlanul jó volt.


29/F

2011. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jo volt... 18 evesen tortent nalam joval tapasztaltabb lannyal.
2011. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem volt jó élmény. De azzal a sráccal sosem volt jó csókolózni. Akkor azt hittem ez ilyen és/vagy én vagyok béna. Későbbi kapcsolataim során kiderült, hogy (a srácok szerint) baromi jól csókolok, úgyhogy a gyerek volt béna.

15 voltam akkor, hát azt hiszem közös megegyezéssel történt, nem volt jó, a lépcsőházunkban. Előtte izgultam, közben nem volt jó, utána le voltam törve, hogy ez ilyen.. :D

2011. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
sajna mé ,,igazából,, nem történt mrg
2011. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A pasi kezdeményezett, egy állomáson, sötétben, hóesésben, nagyon jó volt, este fele, nem ért váratlanul, gondoltam, hogy most ez lesz, nagyon vártam, előtte: izgultam, közben: eszembe jutott, hogy vajon jól csinálom e, aztán csak élveztem, utána: boldog voltam. Akkor 14 voltam, a srác tapasztaltabb, 16... Nagyon jól csókolt. :) Bár nincs hasonlítási alapom, mert azóta nincs senkim, hogy szakítottunk.

17/L

2011. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem történt meg, de már nagyon szeretném....olyan fantasztikus érzés lehet....de sajna még várnom kell! :(


Én úgy képzelem h a pasi kezdeményez, vagy legalábbis és ezt szeretném, és azt h vératlanul, egyszer cssak megcsókoljon......


14/l

2011. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
49%
nyálas...
2011. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

én aziskolában csókolóztam először 1. csókom nekem csodálatos volt d emikor utána már többször csókolóztunk kiderült hogy a lány nagyon rosszul csókolozik:D

izgultam! 11:)

2011. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

háát az legeslegelső az életembe hát nem ért váratlanul mert megbeszéltük.....hááát...érdekes volt fura....elsőnek elment xD


a mostani barátomnál viszont teljesen váratlanul ért:DD sétálgattam a sráccal szóba hozta hogy tetszik neki egylány aki elbűvöli aki nagyon tetszik neki stb. és itt mondta a nevem hogy én vagyok az:D és hogy lehetne e több köztünk..én rögtön igent mondtam:) magához húzott megölelt majd lekapott és főleg hogy akkora nyelve van hogy tele volt vele a szám nemnagyon tudtam mit kezdeni hanem prbáltam hozzá igazodni:D de jóvolt attól függetlenül.:)

2011. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!