Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van,már legalább egy órája azokat olvasgatom,de valahogy nem bírom ki hogy ne kérdezzem meg.


Szóval,

Kort,nemet,ki kezdeményezett,hol történt,milyen volt,mikor történt,mennyire ért váratlanul (gondoltad-e hogy most meg fog történni vagy csak úgy jött..),mennyire vártad és hogy érezted magad előtte/közbe/utána?


2011. aug. 28. 00:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Felejthetetlen volt, hosszú böjt előzte meg, mindkettőnknek ez volt az első. Én kezdeményeztem, holdfényes éjszakában történt. Engem váratlanul ért, hogy végre megcsókolhattam, ő számított rá. A női megérzések már akkor működtek. Már nem vagyunk együtt, csak barátként tartjuk a kapcsolatot. Fejlődött a technikánk, de az első akkor is a legjobb marad számomra (a nevében nem nyilatkozhatok).
2011. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első csodálatos volt ! 1 tapasztaltabb lánnyal volt szóval neki nem ez volt az első ! és hát ő kapott le de nagyon jó érzés volt mert olyan lánnyal volt aki nekemnagyon tetszett
2011. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen csókolóztamelőszőr,a barátom 16 volt mindkettőnknek első volt,én kezdeményeztem,mert ha rá várok...olyan hülye volt az a srác már jártunk egy ideje és azthitte ha megcsókol képen vágom-.-"na mndegy én úgy képzeltem el hogy a srác fog kezdeményezni,szóval az én elképzelseim nemjöttek be.most 15 vagyok és egy pár hónapja szakítottam azzal a sráccal azóta már megint van barátom aki sokkal tapasztaltabb minden téren:Dés nála váltak be az elképzeléseim minden úgy történt ahogy én azt megálmodtam első csókhoz,csak ugye nem ahoz jött össze...nagyon érzékien csókol,nagyon szeretem vele a csókolózást:D:$
2011. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

táborban történt..


akkor én még nem voltam túl a legutóbbi kapcsolatomon, de régóta tetszett egy másik srác és a táborban jobban megismerkedtünk és neki is megtetszettem. amikor egyik nap mentünk az élményfürdőben folyton ott volt a közelemben aztán egyszer a barátnőim ott hagytak kettesben minket, beszélgettünk én pedig a volt barátomon gondolkoztam, mert nagyon fájt a szakítás. ő észrevette rajtam, hogy valami baj van, de nem akarta megkérdezni, mert tudta, hogy nem akarnék róla beszélni. nem bírtam a srác szemébe sokáig belenézni a bűntudattól, hogy "elszédítettem", pedig pontosan tudtam, hogy nem tudna hosszútávú kapcsolat ebből kialakulni. ő úgy érezte, hogy itt az ideje és megcsókolt. nem tartott sokáig, mivel a barátaink elkezdtek örvendezni a dolog láttán, ő látta, hogy ettől nekem nem volt jobb ezért pár méterrel arrébb húzódott, hogy gondolkozhassak. amikor kimentünk az öltözőbe láttam rajta, hogy mennyire csalódott ezért amikor egyedül találtam megkérdeztem, hogy mellé ülhetek-e buszon. ezt azért kérdeztem, hogy enyhítsek a fájdalmán. végig fogtuk egymás kezét, nem sokat beszéltünk, de ez így volt jó. utána egy hétig voltunk együtt. én szakítottam, mert nem voltam szerelmes és nem tudtam elnézni a hibáit.. : / tudtommal még most is szeret.

2011. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
ja és én 14/L ő 15/F
2011. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

tudom, hogy kicsit régi a kérdés, de azért írok:)


az első csókom 16 évesen volt, egy 19 (majdnem 20) éves fiúval, aki a legjobb barátom még ezek után is. nagyon jó volt puha, meleg, kicsit nyálas, de nem rossz. furcsa érzés volt, de jó értelemben.:) nagy hatással volt rám, és nagyon örülök neki, hogy vele történt meg.

egyébként ő kért meg hogy csókoljam meg, de végül ő tette meg, szóval ő kezdeményezte. először csak simán, de hamar átdugta a nyelvét a számba, de nem volt rossz, sőt! szerintem nagyon béna voltam, de ő állítja hogy nem. végülis felállt neki utána, szal annyira csak nem volt rossz:DD nagyon rövid volt egyébként, esélyt sem adott rá, hogy belejöjjek:/ :)

összegezve, NAGYON JÓ VOLT

17/l

2011. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!