Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet h 3 év után ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet h 3 év után ugyanolyan erősen szerelmes legyek belé? Hosszú lesz, szóval bocsi :/

Figyelt kérdés

3 éve egy táborban megismerkedtem egy sráccal :) iszonyatosan belészerettem...a táborban sátorokban kellett aludni, és én egyedül aludtam és már az 1. este átjött hozzám, és egész este beszélgettünk...és csak a végén csókolt meg és olyan jó volt. én előtte még soha nem voltam igazán szerelmes, de akkor olyan erősen éreztem azt h soha nem akarom h vége legyen. 9 napos volt a tábor és nagyon sokat voltunk együtt. mint kiderült kb 4 csajjal kavart a táborban rajtam kívül de nem érdekelt, mert amikor velem volt, akkor tudtam h egész estevelem lesz ésnem azokkal a csajokkal :) :/ Ő győrben lakik én pedig gödöllőn, szóval esélyünk nem voltahhoz h tartós kapcsolat legyen, meg én nem is hiszek a távkapcsolatban... de amikor a tábornak vége lett és mentünk hazafele a kocsival ( a bnőm szülei vittek haza ) a bnőm szülei egész úton csak azt kérdezgették h miért sírok... kb 3 vagy 4 órás volt az út és én végig zokogtam... amikor hazaértem anyunak nagyjából elmeséltem h mi volt a táborban, de még akkor sem bírtam abbahagyni a sírást...több mint fél évig sírva aludtam el, és a mai napig nincs olyan nap h ne gondolnék rá...és most pénteken meg szombaton volt egy rendezvény ahol apunak besegítettem a büfében, és megjelent Ő. Már mondogatták egy pár hete h ő is ottlesz de én nem hittem el. Nagyon féltem h mit fog hozzám szólni, h látni fogja e h megváltoztam, meg az ehhez hasonlókon aggódtam. de amikor megláttam és köszönt nekem én nem bírtam abbahagyni a mosolygást...pont olyan volt mint 3 éve a táborban... és már rögtön pénteken ahogy kettesben maradtunk megcsókolt és olyan jó volt... és ma megint elment, és tudom hmegint nem fogom látni nagyon sokáig, és belehalok h ha csak belegondolok abbah mással van...és megígértem a szüleimnek h nem fogok megint újult erővel beleszeretni, de ezt nem is tudtam volna megcsinálni, mivel már eleve szerettem. nagyon hiányzik már most, és nem tudom h mit csináljak...eleve nem tudom, h ez normális-e, mert én nem bírom elviselni ezta fájdalmat... amikor ma elment majdnem elbőgtem magam előtte, de visszafolytottam és csak fél órával később zokogtam :(

szerintetek mit csináljak??? nagyon rosszul érzem magam


2011. aug. 28. 01:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Megtennéd, hogy egy képet beteszel róla?

Kíváncsi vagyok, hogy néz ki a szerencsés :)

Facebokoon vagy msnen szoktatok beszélni?

Tudom, hogy írtad, hogy nem szeretnél távkapcsolatot de az mégis ezerszer jobb, mint így szenvedni.

Én abony vagyok, a barátom dunaújvárosi..

és sokkal jobb vele találkozni mint egy olyan fiúval akivel egy városban lakok .. sokkal nagyobb az öröm mivel csak ritkábban látjuk egymást.

Szerintem érdemes megpróbálni .. nincs vesztenivalód.

És attól sem kell félni, hogy a fiú mit szól.. nem hiába csókolt meg ;)

Még annyit fűznék hozzá, hogy ne vallj be Neki mindent egyszerre ;)

Kérlek majd írj, hogy mi van:)

Köszönöm

2011. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
győri vagyok. hogy hívják a lovagodat?:) hátha ismerem!
2011. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

a tábor után kb 1 évig nem volt barátom... aztán átestem a ló túloldalára és az egyik kapcsolatból mentem a másikba...de mindegyik csak egy fellángolás volt számomra és mikor rájöttem, h milyen szenvedést okoztam nekik abbahagytam... nem vagyok rá túl büszke, de ezt tettem és nem tudom visszacsinálni....

bocsi, de nem rakok képet, mert nem nagyon szeretném, h tudja h ennyire szenvedek miatta. de annyit elmondok h barna a haja, eléggé jó a testfelépítése, gyönyörűek a szemei, és ahogy beszél...én soha senkit nem hallottam még így beszélni...

ritkán szoktunk, de az az igazság, h amikor beszélek vele akkor megszakad a szívem, és mindig az a vége, h ha elmegy msnről én még vagy 1 órát ülök a gép előtt és azt nézem ahogy elköszönt, és igazából nem csinálok semmit

tudom, h a távkapcsolatban az a jó, h mindig örülsz h ha meglátod a szerelmed, de ő bentlakásos suliban van és soha nem tudna eljönni onnan :/

nem félnék neki elmondani, h ha tudnám, h van értelme...de tudom, h nálam 1000X szebb nőket megkaphat és meg is kap.

nevet se mondok....

egyik bnőm mondta h tudja, h nagyon elcsépelt és fájdalmas ez a tanács, de sajnos igaz is, h elkell felejtenem őt, különben nem fogok soha normális életet élni...csak az a baj, h én nélküle nem is akarok normális életet, tudom h sokaknak úgy tűnik h csak ragaszkodok hozzá, de csak 1 napig próbáljátok ki azt h én mit érzek, és rögtön megtudjátok, h ez nem csak ragaszkodás :(((

2011. szept. 2. 22:57
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
privibe se irod meg a nevét? hátha tudok rajtad segiteni!
2011. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
megírom, de fiú vagy vagy lány???
2011. szept. 3. 22:46
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok! irok neked privit.
2011. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mért nem probáltad meg a távkapcsolatot és akor rájöhettél volna arra,hogy ö is akarja ezt az egészet, vagy csak te ölsz ebbe a kapcsoltba bele sok fáradalmaságot...
2011. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!