Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose ment a csajozás, vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose ment a csajozás, vettem egy Ford Mustangot és azóta dőlnek a lányok. Megéri-e ezek után komoly kapcsolattal vesződni?

Figyelt kérdés

Csajozást illetően inkább a fejben volt gond, mint a külsővel, mindegy, nem érdekel most már. Lényeg, hogy mindig is elég nehézkesen sikerült összeszednem valakit.


Munkával összespóroltam 3 milliót, majd felvettem még 3 milliót kölcsönként, így meg tudtam venni egy használt, ám remek állapotban lévő Ford Mustang Shelby GT500-at. Nem ezt, de hasonlóan néz ki, csak fekete:


[link]


Nem a lányok miatt vettem, hanem mert mindig is nagyon tetszett. Na de azóta valami eszméletlen módon megemelkedett a bepróbálkozó lányok száma. Gyakran szoktam gyalog, vagy bicajjal járni, akkor semmi, mint régen, csak akkor jönnek, ha kocsival vagyok.


Gondolhatjátok, hogy biztosan csak ezek a szétplasztikázott, mű plázarib@ncok jönnek. De éppen ellenkezőleg, legtöbbször a normális, értelmes, általában egyetemista lányok.


Na most ezek után biztosan nem fogok vesződni azzal, hogy teperjek a nőkért, meg hogy bebizonyítsam, hogy én jobb választás vagyok a többi férfinél. Mert nem kell, a középkornak vége. már értem, amit régen sokat hallottam, de azt mondtam, hülyeség. Anyagi javak kellenek a többségnek.


2011. aug. 29. 17:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, már miért szólítaná le bárki is biciklizés meg gyalogolás közben??? Nehogy már olyan papucs legyen, hogy őt kelljen fiú létére leszólítani!
2011. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

„Mi van, ha elmondod, hogy nem a tied, hanem a banké???”


Gondolom nem ez lesz az első mondta. A felszínes kis ribancok pedig nem a bankot fogják leszopni a hátsó ülésen.


„Kedves Utolsó, már miért szólítaná le bárki is biciklizés meg gyalogolás közben??? Nehogy már olyan papucs legyen, hogy őt kelljen fiú létére leszólítani!”


Csakhogy ti kategorikusan kijelentitek, hogy titeket nehogy leszólítsanak már az utcán, mert az furcsa. Bezzeg, ha az embernek drága kocsija van, akkor a ribancok mennek oda az emberhez. Akkor már nincs az, hogy papucs, meg a férfi dolga.

2011. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Akárhogy is bántjátok a srácot, a Mustangjáért, részben igaza van: én is dolgozó, hívő, becsületes férfi vagyok, mégsem jönnek össze a barátnők, sem a világi, sem a hívő körökből, sem az utcáról,(ahol ugye nem illik leszólítani a nőket) mert mind azt nézi mid van: lakás, kocsi, jó jövedelem kell, aztán lehet komoly kapcsolat.

Tényleg lányok, hogy van ez? Ha egy szegény vagyok, autó nélkül, akkor esélyem sincs, ha pedig egy menő kocsival mászkálok, vagy híres ember leszek, akkor szerethető ember vagyok?

2011. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
hát rendes nőt nem fogsz így találni... csak a pénzed és az autód kell nekik, ha eddig nem kellettél nekik
2011. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!