Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose ment a csajozás, vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose ment a csajozás, vettem egy Ford Mustangot és azóta dőlnek a lányok. Megéri-e ezek után komoly kapcsolattal vesződni?

Figyelt kérdés

Csajozást illetően inkább a fejben volt gond, mint a külsővel, mindegy, nem érdekel most már. Lényeg, hogy mindig is elég nehézkesen sikerült összeszednem valakit.


Munkával összespóroltam 3 milliót, majd felvettem még 3 milliót kölcsönként, így meg tudtam venni egy használt, ám remek állapotban lévő Ford Mustang Shelby GT500-at. Nem ezt, de hasonlóan néz ki, csak fekete:


[link]


Nem a lányok miatt vettem, hanem mert mindig is nagyon tetszett. Na de azóta valami eszméletlen módon megemelkedett a bepróbálkozó lányok száma. Gyakran szoktam gyalog, vagy bicajjal járni, akkor semmi, mint régen, csak akkor jönnek, ha kocsival vagyok.


Gondolhatjátok, hogy biztosan csak ezek a szétplasztikázott, mű plázarib@ncok jönnek. De éppen ellenkezőleg, legtöbbször a normális, értelmes, általában egyetemista lányok.


Na most ezek után biztosan nem fogok vesződni azzal, hogy teperjek a nőkért, meg hogy bebizonyítsam, hogy én jobb választás vagyok a többi férfinél. Mert nem kell, a középkornak vége. már értem, amit régen sokat hallottam, de azt mondtam, hülyeség. Anyagi javak kellenek a többségnek.


2011. aug. 29. 17:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dorzsold majd a tenyeredet, ha majd vissza tudtad fizetni a kolcsont es a torzskonyv is a kezedben lesz. Emlekezz majd a szavamra.
2011. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod a választ. Persze, hogy nem éri meg komoly kapcsolattal vesződni. Azt hiszed, hogy a csajoddal minden rendben, erre jön egy kocsijával felvágó gyökér és bukik minden.

Szomorú, hogy ilyen világot élünk. És senki nem jöjjön azzal, hogy vannak még normális lányok, meg hogy rossz helyen keresgéltek, mert ha van egy átlagos srác, aki szereti őket, és egy tahó, akinek kocsija van, az utóbbi lesz a befutó.

2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon fain csávó vagy, szépen kiköltekeztél...:) Mindezt miért? Egy kis rajoskodásért....
2011. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja és nem irigykedek, mert én inkább vettem egy 3,1milliós kocsit, mintsem hogy hitelt vegyek fel, vagy egyáltalán minden pénzem beleöljem egy autóba...
2011. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mustangot a népnek
2011. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Vagy nem a Mustangod miatt tetszettél meg nekik, hanem az kicsit feltűnőbb, mint egy bicikli! Lehet, hogy amikor biciklivel mész, összehúzod magad, nem is próbálsz kitűnni/feltűnni stb("tudatlatt"), viszont a Mustanggal lehet nagy az arcod, elengeded magad, mert azt hiszed, az autó úgyis vonzza majd a lányokat mint a méz a legyeket és EZ AZ, amire felfigyelnek. Engem hidegen hagy, hogy a "kiszemelt" Mustanggal, vagy trabanttal jár (Na jó nem, a trabant annyira vicces, hogy simán azt választanám :D)
2011. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Összespórolsz 3 misit és képes vagy felvenni kölcsönt egy kocsira? Ennyi ésszel ne várd, hogy kocsi nélkül nem jöttek...

Mi van, ha elmondod, hogy nem a tied, hanem a banké???

2011. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért akadtok fenn ennyire a kölcsönön, fizetni minden gond nélkül tudom a részleteket. Ennyire ne aggódjatok értem.
2011. aug. 31. 18:04
 19/24 anonim ***** válasza:
.. dekomolyamitírsz, kész vagyok
2011. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

MIt gondolsz fafej. Na ná hogy a kocsid és a pénzed miatt hajtanak rád a csajok.

Hajds el őket a francba és mondd azt ha csak akkor próbálkoznak ha a kocsival vagy.

Ti se vagytok jobbak mint a többi, és hajts el.

Azzal kezdj aki gyalok vagy biciklizés közben szólít le.

2011. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!