Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
15éves vagyok (lány). 1 éve vagyunk együtt a barátommal, ő idősebb nálam(19éves). Jól megvagyunk de a barátainak nem mutat be. Persze elég valószínű hogy azért mert sokkal fiatalabb vagyok nála. Már az elején elmondta hogy ne verjük nagy dobra a dolgot(de azóta mégiscsak eltelt egy év). Ez így is lett, bár engem nem zavar hogy a barátai nem tudnak rólam, őszintén szólva én nem akarom megismerni a haverjait. Úgy gondolom hogy az az ő külön kis társasága a magánéletének része akik előtt úgy viselkedik ahogy szeretne. Neki is legyen meg a külön baráti köre és nekem is, nem szeretnék egyfolytában rajta lógni... De felmerült bennem a kérdés, valójában már egy jó ideje lappang bennem hogy vajon ezt azért teszi mert szégyell esetleg vagy csupán a kor miatt. Még Facebookra sem tehetjük ki hogy kapcsolatban vagyunk vagy simán hogy kapcsolatban van. Ez sem olyan fontos számomra nem érdekel a Facebook csak maga az hogy vajon miért csinálja. Azt nem hinném hogy szégyellnie kéne olyan szinten hogy mondjuk nem vagyok elég szép mert nem akarok nagyképű lenni de mindig is pozitív visszajelzést kaptam a külsőmet és a belsőmet is egyaránt érintve. Nem vagyok buta eltudok én beszélgetni bárkivel bár tény hogy kicsit félénk vagyok ha új emberekkel kell lennem. Volt már szintén idősebb barátom úgy hogy körülbelül ugyanekkora korkülönbség volt köztünk de ott nem volt ez hogy titkolt, sőt inkább büszkén felvállalt, igaz a haverjai előtt azért játszotta a "kemény fiút" és nyilván nemvolt olyan kis érzelgős. Szeretném kikérni a véleményeteket és az lenne még a kérdésem hogy ti járnátok-e 15 éves lánnyal. Persze nyilván itt a 19 év körülieket kérdezem. Azokat a válaszokat pedig hogy "na megint egy h***e k***a attól érzi biztos jobbnak magát ha idősebb fiúval jár" nem kérek köszönöm mert itt nem erről van szó én eddig akárhány fiúm volt vagy akárki megtetszett/kinéztem/kiszemeltem magamnak mind jóval idősebb volt és ez nem direkt van így. A válaszokat előre is köszönöm:)
2011. szept. 1. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni:


Téma: Nyiltan beszélni a problémáinkról. ehet mindenkinek 3 kérdése de kötelezö öszintén válaszolni modon csináljátok:


A te 3 kérdésed


1. Problémának érzed saját magadban azt, hogy fiatalabb vagyok?

2. Barátaid lenéznének ha kiderülne, hogy "csak" 15 éves vagyok?

3. Partnerednek tekintesz vagy kislánynak?

2011. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És a jövőre nézve tényleg ennyire reménytelen a dolog?
2011. szept. 1. 20:07
 13/16 anonim ***** válasza:

Elmondanád a film címét?


Probálom guglizni de nem találom. Nem emlékszem a cimére. Francia müvészfilm volt amit magadtól nem nézel meg csak ha éppen be van kapcsolva a TV. En is igy láttam.


Elkezdtem nézni és nem tudtam abbahagyni. Mondjuk elöször azért mert a lány párszor ruha nélkül megjelent a filmen. Es én fiubol vagyok. Azután a történet megfogott!

2011. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"És a jövőre nézve tényleg ennyire reménytelen a dolog?"


Nem az. A volt osztálytársam 18 évesen jött össze egy 13 éves lánnyal. Sohase hozta el a haveri körbe. Szégyelte a lány korát. Mondjuk tényleg majd hanyatt vágtam magam, mert azt tulzásnak és pedofiliának tartottam, hogy egy 13 éves lánnyal kavar.


Amugy a sráccal rengeteget buliztunk együtt. Együtt biciglituráztunk, koncertre jártunk. Aludt nálunk, aludtam náluk de nem hozta a lányt a bandába soha. Amikor vidékröl a lány gimibe Bp-re ment a haverom felköltözött, hogy a közelébe legyen.


8 évig voltak együtt! A lány hagyta el. A haverom teljesen összetört. A következö baratnöje egy az egyben ugy nézett ki mint az egykor 13 éves lány.

2011. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy irtam de nem 19 év körüli vagyok. Csak emlékszem pontosan arra, hogy milyen is volt a haverom 19 éves kora körül.
2011. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Talán csajozik melletted. Bocsi, de én nem látom értelmét egy ilyen kapcsolatnak az alapján amit leírtál. A korkülönbséget nem kellene szégyellnie, 4 év nem a világ. (Párom és én köztem 4 és fél év van, de sosem szégyellt.) Kérdezz rá, hogy mért csinálja, célozgatással semmit nem érnél el, egyenesen kérdezz rá. 1 év után simán beszélhettek ilyenről. Ha csak kerülni akarja a témát, te is kerüld őt. Ha meg megmondja a választ, akkor te is megtudod, mért csinálja.
2011. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!