Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire elutasítók az ismerkedéssel kapcsolatban, ha valaki alacsony és vékony miért nem adtok még esélyt sem az ismerkedésre? Tényleg ez van, hogy még az alacsony lányoknak is magas pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Akkor mi alacsony pasik maradjunk örökre egyedül, nem tehetünk róla, hogy nem nőttünk magasabbra, ez ellen nem is lehet tenni.


Én alacsony fiúként alacsony barátnőt szeretnék, de miért nem találok olyan lányt, aki elfogad ennek a külsőmmel?


2011. szept. 3. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy emiatt el vagyok veszve, csak azt, hogy innen nézve sem minden olyan egyszerű, ahogy azt a kérdező srác elképzeli... :)

Egyébként merre van az a környék? :P

2011. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

Hát ez nagoyn megnyugtató!


Akkor még legalább 9 évig egyedül leszek.


Én nem fogok addig várni...

2011. szept. 3. 13:25
 23/66 anonim ***** válasza:
Ezt mondom, hogy ne add fel, meg ez most nem szabvány, hogy 30 fölött alakulnak át az igények, ez egyénfüggő. Látok olyan 25 körüli nőket, akik már már úgy néznek ki, mint valami anyuka, vagy üzletasszony, de olyat is, mint aki úgy öltözködik mint egy 14 éves. Vagy még mindig a zenei stílusa alapján öltözik. Deszkás cipő, DC cuccok, stb.
2011. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

Ki aakrom élni magam, mint ahogy mások már megtették tini éveikben.


Nem vagyok én pap, hogy barátnő nélkül vesszenek el az éveim és a fiatalságom, és őszintén szólva nem lehet ezt kibírni, nincs kit ölelni, csókolni, szeretni, egyedül fekszem, egyedül kelek.


Persze ti nem érthetitek, mert nektek már 14-16 éves koroktól tuti meg volt minden, ami lehetett egy párkapcsolatban vagy bulizásban...

2011. szept. 3. 13:27
 25/66 anonim ***** válasza:
Inkább szólítgass le alacsony lányokat, de több százat vagy ezret, közülük biztos bejössz majd valakinek.
2011. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

Bármerre, amerre éppen lakom. Alig látni ilyen magas férfiakat, pedig én majdnem 180 vagyok.

Most mondjuk kinéztem egy 210 cm-eset,de nem hinném, hogy sok esélyem van, észre sem vett :D

2011. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
Figyelj, 24 vagyok, és januárban feküdtem le életemben először nővel. :) Előtte még barátnőm sem volt. Az hogy most ez a divat hogy fűvel fával, az még nem egyenlő azzal, hogy mindenkinek minden megvolt tizenéves korában. Nagyon sok az önbizalomhiányos ember, akiknek soha nem volt még kutyájuk sem, várják a nagy őt, de ebben kimerül. Nehogy azt hidd, hogy egyedül vagy azzal a problémával, hogy nincs partnered, és nagyon még nem is volt.
2011. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon egyszerű a dolog. A külső igenis fontos. Miért ne lenne az? Miért legyen olyannal az ember aki nem tetszik neki csak belül amikor olyat is találhat aki mindenhogy tetszik. Te is olyan lányt keresel aki külsőre IS tetszik. Sok lánynak nem tetszik egy alacsony fiú. És akkor hiába ismer meg. Ez van. Nem tehetsz róla, hogy alacsony vagy de ők sem tehetnek róla, hogy nekik nem tetszik. Amúgy pedig lehet hogy csak eddig nem volt szerencséd. A legtöbb ember végül tud párt találni magának.
2011. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
Bár lenne pofám hozzá, de már oly sokat kaptam visszautasítástól, sőt valaki úgy nézett rám, mintha valami ragályos kór lennék, hogy ezek után úgy elvették az önbecsülésem, ami alapból nem volt sosem valami magas szinte, hogy már én bizony nem merek élőben megszólítani lányokat, neten meg hiába, ott még jobban leráznak. Amúgy is az élő ismerkedés híve vagyok, mert ott egyből elválik, ki milyen. Neten lehet trollkodni, kamuzni.
2011. szept. 3. 13:36
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenek a mai csajok. Ezellen nem tudunk csinálni, semmit. Biztosan megtalálod majd akit kersel. Én sem vagyok magas 170 cm. Amugy most már megtudnak növeszteni mesterségesen is.
2011. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!