Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire elutasítók az ismerkedéssel kapcsolatban, ha valaki alacsony és vékony miért nem adtok még esélyt sem az ismerkedésre? Tényleg ez van, hogy még az alacsony lányoknak is magas pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Akkor mi alacsony pasik maradjunk örökre egyedül, nem tehetünk róla, hogy nem nőttünk magasabbra, ez ellen nem is lehet tenni.


Én alacsony fiúként alacsony barátnőt szeretnék, de miért nem találok olyan lányt, aki elfogad ennek a külsőmmel?


2011. szept. 3. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:49


Igazad lehet: személyiség és módszer nincs igazán megnyerő, totál faragatlan vagyok és tapasztalatlan csajozás terén és sok a félelem is bennem :/

2011. szept. 3. 19:14
 52/66 A kérdező kommentje:
Köszi Coller!
2011. szept. 3. 19:14
 53/66 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2011. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

Faragatlan?

Hát, ha úgy mész oda, hogy "Héjj vazzeg igyunk egy sört" akkor ne csodálkozz :DDDDDDD

Ha normálisan közelítesz nem vagy bunkó.

Tanulsz vagy dolgozol?

2011. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

18:49-es vagyok.


Úgy látszik meg is válaszoltad a kérdésed! :)

Ismerd meg önmagad, aztán akard a másikat:)

2011. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:
Faragatlan most azt jelenteti, hogy nem vagyok járatos. Van még mit csiszolni, dehogy vagyok bunkó, alig merek megszólalni is jó lányok közelében, nem hogy lazán bepofázni!
2011. szept. 3. 19:49
 57/66 A kérdező kommentje:
Tanulok, de miért fontos ez?
2011. szept. 3. 19:51
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindegy milyen környezetben mozogsz. Suliban kérhetsz jegyzeteket a lányoktól, közben beszélhettek a tanulási szokásokról stb. és máris beszélgetsz valakivel. Ez a legegyszerűbb dolog a világon.
2011. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Suliban nem jön be senki sem, vagy foglaltak. Inkább utcán, áruházakban szeretnék ismerkedni, a gond, hogy nem tudom hogyan vegyem rá magam az első lépésre és miként?
2011. szept. 3. 19:56
 60/66 anonim ***** válasza:
Akkor inkább menj olyan helyre, ahol közvetlenebbek az emberek. Magamból indulok ki, buszon szívesen ismerkedem, ahol ráérek, de a boltban, utcán haladok és nincs kedvem hozzászólni senkihez.
2011. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!