Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire elutasítók az ismerkedéssel kapcsolatban, ha valaki alacsony és vékony miért nem adtok még esélyt sem az ismerkedésre? Tényleg ez van, hogy még az alacsony lányoknak is magas pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Akkor mi alacsony pasik maradjunk örökre egyedül, nem tehetünk róla, hogy nem nőttünk magasabbra, ez ellen nem is lehet tenni.


Én alacsony fiúként alacsony barátnőt szeretnék, de miért nem találok olyan lányt, aki elfogad ennek a külsőmmel?


2011. szept. 3. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:57


egy szóval sem említettem, hogy nálam magasabb lányoknál próbálkoztam, max velem egy magas de inkább nálam alacsonyabb lányokkal érzem férfinek magam, meg amúgy is sokkal aranyosabbak az alacsony, karcsú, csinos lányok


a pech, hogy én nem nőttem magasra, ezért nincs előnyöm még az alacsony lányoknál sem, mert még ők is ilyen 180-asra hajtanak minimum.


még egyszere a gyengébbek kedvéért, 165cm magas vagyok, fiú és max 165-ös magas lányt szeretnék barátnőmnek, de ők nem akarnak a magasságom és vékony alkatom miatt még ismerkedni sem, látszik rajtuk :/


vili?

2011. szept. 3. 13:04
 12/66 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggódj, idővel a nők túltesznek a külsőségeken, és már nem az lesz nekik a fontos, hogy ki milyen erős meg magas, hanem átállnak arra, hogy a férfi biztonságot adjon nekik. És ha te tudsz egy nőnek biztonságot adni, akkor nyerő vagy. Lehet erre még várnod kell pár évet, de azért próbálkozz, ne add fel, mert az eddigiek elutasítottak. Lehet ha bedobnád, hogy downhillezel, akkor egyből nyerő lennél, mert sportolsz meg minden. :D
2011. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a magasság lenne a gond, én 180cm vagyok de kutyát sem érdeklem, senki nem jött még oda, hogy húúú 180centi vagy de jó, ismerkedjünk.

21f

2011. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
75%

En ismerek olyan alacsony novesu fiukat, akiknek volt/van baratnoje/felesege es azt hiszem ez azzal magyarazhato, hogy a szemelyisegukkel hoditottak meg az adott lanyt!


Van egy jo hirem: a magassagodon ugyan valtoztatni nem tudsz, a szemelyiseg azonban fejlesztheto!

2011. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

igen, de már nem bírom több évig egyedül, annyira szeretnék valakit szeretni, aki viszont szeret és, akivel egymáshoz tartozunk, boldogok lehetünk


tegnap is láttam egy csomó párt, ahogy néztem őket, mindig előjön ez az érzés és olyankor nagyon sz@r kedvem lesz hirtelen :/

2011. szept. 3. 13:08
 16/66 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy szeretnél magasabb lenni. Azért a dolog másik oldala se mindig egyszerű... én 202 cm vok....
2011. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
a nők nem lesznek túl a külsőségeken, mert h néz már ki h egy 180 cm-s nő egy 165-170 cm-s pasival van.. mindenki majd talal neki megfelelot..
2011. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
88%

202 cm-rel gondban vagy?????????


Ne viccelj már! Mi alig várjuk, hogy ilyen magas pasik jöjjenek a környékre.

2011. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:

Akkor leírom sokadjára is.


Nem is kell 180-as nő!!


165 legyen max, mint én.


A para, hogy a max 165-ösök sem akarnak engem.


Igen megfelelő magasság megfelelő magassággal, bizony te ezt mondod, de a gyakorlat mást mutat...

2011. szept. 3. 13:17
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
Túltesznek rajta, csak ez mondjuk 30 felett van. Tudod mennyi egyedülálló nő van, aki keresi a nagy őt? Nagyon sok. Járok egy, hát mondjuk úgy klubba, vagy társaságba, és nagyon sok ott az egyedülálló nő, de Facebookon is, akarva akaratlanul belefutok elvált, vagy egyedülálló nőkbe, akik keresik a nagy őt. és nem hiszem, hogy 30 fölött még ez számítana nekik, hogy ki milyen magas, stb. 30 fölött már férjet keres magának a nő, a leendő gyerekeinek az apját, és ha nagyon nem talál magának párt, akkor elkezd (jobb esetben) leadni az igényeiből, és elkezdenek eltűnni a külsőségekre vonatkozó igények. Ha nem, akkor marad egyedül, amíg rá nem jön, hogy egy párkapcsolat több, mint hogy ki milyen magas, kinek milye mekkora, ki mennyire erős.
2011. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!