Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire elutasítók az ismerkedéssel kapcsolatban, ha valaki alacsony és vékony miért nem adtok még esélyt sem az ismerkedésre? Tényleg ez van, hogy még az alacsony lányoknak is magas pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Akkor mi alacsony pasik maradjunk örökre egyedül, nem tehetünk róla, hogy nem nőttünk magasabbra, ez ellen nem is lehet tenni.


Én alacsony fiúként alacsony barátnőt szeretnék, de miért nem találok olyan lányt, aki elfogad ennek a külsőmmel?


2011. szept. 3. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okos dolog ilyen dolgokból azt a következtetést levonni hogy "nagyon rusnya" vagy. Főleg, ha mások az ellenkezőjét állítják. Valószínűleg akkor a szövegeddel lehetnek bajok.
2011. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért a pasik nagy részénél nincs esélye a duci lányoknak.

Igaz, a magasságodon nem tudsz változtatni, de a testalkatodon sporttal igen.

2011. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

A alacson pasikkal nincs bajom, mert én is alacsony vagyok. Szóval nem is nagyon keresek magas pasit. Viszont a vékony az már más tészta. Nem tetszenek a vékony pasik. Nem mondom, hogy a kövérek tetsznek, de inkább legyen rajta pár kilo plusz, mint hogy vékony legyen.

21/L

2011. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és 20 éves korom után még nőttem 2 centit... Próbálj meg sportolni valamit, aludj napi 7-8 órát, táplálkozz egészségesen. Még akár nőhetsz is, mérd meg magad mondjuk holnap reggel (olyankor akár 2 centivel is magasabb az ember, mint este). Aztán méreckedj meg 2 hónap múlva, szintén egy reggel. Lehet meglepődsz :). Testtartásod javításával centiket nőhetsz! Csak azért írtam ezeket a dolgokat, mert én ezeket csináltam, mielőtt észrevettem volna, hogy magasabb vagyok.

U.I.: reggel méreckedtem azelőtt is, és mostanában is, amikoris észrevettem, hogy magasabb vagyok.

2011. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy nálunk minden ős ilyen 160 körüli, én még magas is vagyok közüttük. Szóval ez genetika...
2011. szept. 3. 15:24
 46/66 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy jön be, csak lelket akartam önteni belé. Hogy jönne be valaki, akit nem ismerek?


Látod ez a gond veled kérdező, iszonyú előítéletes és rettentő felszínes vagy. Mintha meg lehetne ennyiből ítélni egy helyzetet és egy embert. Kicsit mélyebben kellene foglalkoznod a dolgokkal, jobban a lényegre figyelni, és nem összetéveszteni egy sima emberi gesztust egy romantikus pillanattal.

Félreértés ne essék, biztos aranyos srác,de ezt 3 mondatból aki leszűri, az idióta.

2011. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben egyetértek. Főleg abban, hogy aranyos vagyok :DDDDDDD :P
2011. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Szövegem tényleg nincsen amúgy, nem tudom mit mondhatnék élőben, ha bejön egy lány és valahogy erőt vennék magamon, hogy megszólítsam?
2011. szept. 3. 18:29
 49/66 anonim ***** válasza:

A magasság és a dominancia alapvető evolúciós tényező, melyek együtt járnak! Nem ribizliség vagy a kor divatja, hogy a nők a magassabb férfiakat keresik, akár tudatosan, akár tudattalanul! Ennyit a "tudományos" magyarázatról! :)

Nekem semmi bajom az alacsony fiúkkal, egyáltalán nem vagyok velük elutasító! Sőt! Akiket ismerek vagy látok általában elmondhatom, hogy nagyon jóképűek! :) Szóval valószínű a személyiségeddel vagy a "módszerrel" van a probléma a csajozásnál!! Gondolkozz el, mi az ami esetleg elriaszthatja a lányokat :))

2011. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leghatásosabb, ha valami poénfélével nyitsz, ami az ottani helyzetből adódik. Vagy nem muszáj poén, de ha elsőre meg tudod valamivel nevettetni, akkor már jó ponttal indulsz, és megtörted a jeget. Utána meg már adott a szitu, ahogy a helyzet hozza, lehet bármiről folytatni a csevejt.
2011. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!