Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire elutasítók az ismerkedéssel kapcsolatban, ha valaki alacsony és vékony miért nem adtok még esélyt sem az ismerkedésre? Tényleg ez van, hogy még az alacsony lányoknak is magas pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Akkor mi alacsony pasik maradjunk örökre egyedül, nem tehetünk róla, hogy nem nőttünk magasabbra, ez ellen nem is lehet tenni.


Én alacsony fiúként alacsony barátnőt szeretnék, de miért nem találok olyan lányt, aki elfogad ennek a külsőmmel?


2011. szept. 3. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig valahol ez is önbizalom kérdése. Barátom bátyja kb fél fejjel kisebb mint én (180 vagyok), 30 éves, van felesége, két gyereke. Kb 20 éves lehetett mikor megszületett az első gyereke? És a felesége ráadásul magasabb is. :) Épp azért mert határozott, bízik magában, tudja mit akar, mert férfi, mert van benne tűz. A nők titkon ezt keresik egy férfiban tudat alatt, a tüzet. Lehet vannak nők, akiknek bejönnek a visszahúzódóbb srácok, de lehet ez a baj, hogy nem vagy eléggé férfi. Nem vagy eléggé határozott, tüzes.
2011. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem volt szerencsém, de eddig még nem futottam össze olyan lánnyal, aki azt mondta volna, hogy "húú de jó hogy ilyen magas vagy" *.*
2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy egy szerencsés pasas, mert én sosem hallottam még olyanról, hogy a magasság kizáró ok.
2011. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Pedig már volt rá példa... Egyébként tényleg nem vagyok a szerencsék embere :)
2011. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

Látom :D

A kérdező sem. Én tényleg sok alacsony pasit látok alacsony nővel.

Szóval egyszerűen nem volt szerencsétek, de bármikor lehet :)

2011. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Várom a pillanatot :D
2011. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

Nem lenne baj, ha nem vágynék ennyire már barátnőre, azért ha átgondoljátok már lassan 10 éve szeretnék párt találni, igaz akkor még kevéssé volt ilyen erős a vágy, az érzés, mint most.


Gyakran voltam szerelmes lányokba, persze egy kivétellel, akinek bevallottam mit érzek a többieknek sosem mondtam el és nem is jeleztem, igyekeztem csendben, háttérben maradni.


Sokszor mondták már lányok, hogy aranyos vagyok, de ez egy alapból ismert jelzés, hogy semmi többet nem jelentek a lánynak csak egy havert, barátot, lelki szemetesládát.


Próbáltam alkohollal lazulni, mert másképp sajnos nem megy...

Viszont valahogy még így sem értem el semmit sem, mindig leráztak vagy már láttam az arcukból, hogy "húzz már innen vagy mi húzunk el" üzemmódba kapcsoltak.


Maguktól meg észre sem vesznek a szórakozóhelyeken, vagy csak megmosolyognak, ami egyértelműen gúnyos mosoly, mert az ember meg tudja különböztetni ezeket, én alapból elég jó megfigyelő vagyok és sokat filózok, agyalok dolgokon.

2011. szept. 3. 14:15
 38/66 A kérdező kommentje:
Coller kérlek menjetek át privátba. Látszik, hogy bejössz a 180 körüli magasságú lánynak. Sok sikert! :)
2011. szept. 3. 14:18
 39/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl sokat "agyalsz a dolgokon", és túl sokat gondolsz pl. egy mosoly mögé?

Egyébként táncolós szórakozóhelyeken elég nehéz így csajokat összeszedni. Akkor lehet nagyobb esélyed, ha odamész, és beszélsz velük inkább. Majd próbáld ki :)

2011. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Ha józanon nem is, de ittasan odamentem és inkább elmentek tőlem vagy észre sem vettek. Ha kérdeztem valamit válaszoltak, de inkább lekoptattak utána vagy, ha látták, hogy próbálkozom kitartóna ők maguk mentek el gyorsan minél messzebbre tőlem.


Pedig azt mondják, hogy nem vagyok ronda, de valahogy én már kezdek ebben kételkedni, talán mégis nagyon rusnya vagyok. :/

2011. szept. 3. 14:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!