Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti értékesebbnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti értékesebbnek, jobbnak gondoljátok magatokat a fiúknál csak mert lányok vagytok?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy sok lány azt mondja, hogy őérte meg kell küzdeni, meg ilyen nagyképű, én úgy tartom, hogy egyenrangúak nő és férfi.

21f


2011. szept. 4. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Pedro 14:22-es hozzászólásával maximálisan egyetértek.

Ez a megalázkodás és kedveskedés talán működött a viktoriánus korban, de ma már nem, mert rettentően elpofátlanodtak a csajok. Pusztán a nemiségük miatt különben érzik magukat és előnyökhöz akarnak jutni. A sok degenerált pedig még adja alájuk a lovat, és elviselik a szarságaikat, mert azt hiszik, hogy csak ekkor juthatnak nőhöz. Ettől persze még rosszabbak lesznek.

És ha udvarlásra vetemedek, vagy normálisan szólok hozzá, akkor az a legalapvetőbb, hogy ő is normálisan reagáljon és ha nem akar semmit, akkor azt is közölje velem, hiszen én sem úgy menetem oda, hogy "cső ribanc, de megdugnálak". Ha pedig ő is érdeklődik irántam, akkor azt egyértelműen fejezze ki és ne játssza az elérhetetlent, hogy utána két hónapig kell futni, hogy kegyeskedjen már rám nézni, mert akkor otthagyom a p.csába és keresek mást, aztán meg sírhat, hogy senkinek sem kell.

2011. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

16:42

Ez jó válasz, ha mindenki így fogná fel jó lenne, és akkor nem esne rosszul ha pár lány elutasítana mert hozzám is jönnének és látnám, hogy vonzó vagyok:)

2011. szept. 5. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!