Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok. :S mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. :S mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy volt egy fiú akivel barátságból szerelemmé alakultak a dolgok de akárhányszor megpróbáltuk nem sikerül, vagy ő nem akart többet barátságnál vagy én nem de ez nagyon bonyolult az egész.Most jelenleg én mondtam hogy ne bonyolítsuk és tartsuk vissza magunkat és ez egy hónapja sikeresen is megy, mert találkozgatunk de nincs semmi csak barátok vagyunk.Most beszélt nekem egy lányról hogy lehet össze jön vele meg minden, és én újra féltékeny vagyok, mert szeretem de nem vagyok tisztában semmivel, lehet az oka az is hogy ő volt az 1. pasim és még fiatal vagyok.

Tanácsokat hogy hogy tudnék ezen túl lenni,véleményeket,hasonló helyzeteket kérek és nagyon meg köszönném!:)

Kérlek írjatok,mert kivagyok borulva.

Köszönöm:)


(14)


2011. szept. 10. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
dugj velem
2011. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha szereted, ne felejtsd el, hanem add a tudtára

ha felszedsz egy másik pasit, nem lesz sokkal jobb (ha tényleg őt szereted)

2011. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak féltékennyé akar tenni, de valószínűbb, h tovább lépett. Ha így van, akk inkább hagynod kéne, mert legalább neki sikerült. Ha már nem tetszel neki és elmondod, h bele vagy zúgva, inkább szánalmas leszel, mint vonzó.
2011. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem olvasok hosszú sztorikat, mert elálmosodom.
2011. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

(persze csak az értelmes válaszokat)

2011. szept. 10. 23:20
 6/11 anonim válasza:
nekem is hasonló a helyzetem am szóval átérzem a problémád :D 16/L
2011. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és te mit tennél/teszel a te helyzetedben?
2011. szept. 10. 23:26
 8/11 anonim válasza:
megpróbálom elfelejteni őt mert összejönni nem szeretnék vele mert nem vagyok szerelmes..csak valamiért még is féltékeny vagyok pedig ennek így nem sok értelme van...:D
2011. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem,és te ezt helyesen is teszed:)

de viszont én ahogy írtam is,most a legjobb barátok vagyunk és találkozgatunk puszi és ölelésnél több nincs de viszont csak barátok.nem is szeretném elfelejteni vagy nem találkozni vele de viszont nehéz..:(

2011. szept. 10. 23:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Először is vegyél egy nyelvtankönyvet! A hogy előtt tegyél vesszőt. Aztán kimehetsz kapálni.
2011. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!