Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy akkor mégis miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van a gimiben egy fiú, aki tetszik nekem, de csak látásból ismerem, még sosem beszéltünk, még köszönő-viszonyban sem vagyunk. Nos, ez a fiú gyakran szokott nézni engem a szünetekben a folyosón, a múltkor elmentünk egymás mellett és mélyen egymás szemébe néztünk (nem úgy, hogy csak ránézek és kész, hanem végig, míg el nem mentünk egymás mellett :P).. De van, amikor szinte észre sem vesz, rám se néz. Most bejövök neki, vagy miért csinálja ezt? Fiúk! Ti is szoktátok ezt csinálni, ha tetszik nektek egy lány? Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)
2011. szept. 19. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neki is tetszesz :) Pl én akkor nézek a szemébe ,vagy akkor nézem mindig mikor a csaj tetszik :D Menyél oda és kérdezd meg veszteni semmit nem fogsz :P
2011. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
odamennék én hozzá beszélgetni, csak nincs önbizalmam :S bennem van az, hogy vajon hülyének fog-e nézni, ha egy ismeretlen lány egyszer csak oda áll elé és elkezd vele beszélni.. :P valami egyértelmű jelet nem tudnék neki adni, amitől felbátorodna és kezdeményezne? pl mosolygás vagy valami? :)
2011. szept. 19. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha mélyen nézett a szemedbe akkor azt veheted jelnek is!!!

Hajrá!

2011. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogyha nincs önbizalmad odamenni/nekem se lenne:)/ akkor szerintem tudd meg a nevét, és jelöld be facebookon :) ott pedig elkezdtek chaten beszélgetni és kifog alakulni, ha ennyire néz akkor tuti tetszel neki;) sok sikert előre is!:) 18/L
2011. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
vagyis én mélyen néztem a szemébe, mert szinte el is feledkeztem magamról, csak néztem, néztem a szemeit..:D de ő is nézett, mert nem kapta el a fejét/nem nézett oldalra..:P
2011. szept. 21. 18:03
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudom a nevét, csak azt, hogy melyik osztályba jár.. szerintetek, ha tényleg tetszem neki, akkor merne kezdeményezni?
2011. szept. 21. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:

ne legyél papucs!!!

Merj kezdeni!Semmi baj nem történik ha mégsem jön össze,pedig összefog mert egy mély nézést akárkivel nem szoktunk megosztani...

2011. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebbe a térbe a fiúk se bártabbak szerintem legalábbis én mert nem akarod elszurni nekem is ilyne gondjaim vannak kérdezem meg vagy mi legyen xD ha néz akkor biztos tetszel neki. Ha tetszel neki és ha megkérdezed e hoyg igen biztos nem küld el nincs mit veszteni :D 14/f
2011. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod melyik osztályba jársz könnyű a dolgot csak egy kicsit időigényes, megnézed a suli honlapján a névsort és ott a fiukat megnézed facebookon általában szokott lenni a fiataloknak FB
2012. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten egészen biztos bejössz neki... :) én is szoktam pont ugyanezt csinálni és igazából csak azért hogy ne tűnjön úgy mintha "élni-halni" tudnék érte, csak éppen azok a lányok között van akik tetszenek... lehet csak én csinálom így :D de szerintem menj oda hozzá és kérj el pl egy tankönyvet, vagy számológépet onnan pedig jöhet a beszélgetés :)
2012. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!