Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a garancia hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a garancia hogy én is találok magamnak párt?

Figyelt kérdés
a barátnőimnek már több éves kapcsolata van, nekem meg alig működnek a dolgok, pár hónaposak vagy csak lazább kapcsolatok. mi a garancia hogy én is boldog leszek egyáltalán és hogy mindenki előbb utóbb talál társat. 22 L vagyok
2011. szept. 20. 16:56
1 2
 11/20 ava87 ***** válasza:

Az az egy nagy igazság van ezzel kapcsolatban, hogy bárhol találkozhatsz valakivel, aki az "igazi" lesz, csak akkor nem, ha ki se dugod az orrod otthonról.

És most nem arra gondolok, hogy járj minden éjjel bulizni, mert nem ez a lényeg. Járj, ha szeretsz, de a lényeg, hogy mozdulj meg, menj ide-oda. Sportolj, szervezz programokat, stb., és legyél nyitott.

Elárulom neked, én a férjemmel az ügyeleten ismerkedtem meg, amikor bulizni indultam, de kiment a bokám, neki meg egy kenyérvágó késsel gyűlt meg a baja. Hát, látod, egy ilyen kellemetlen esetből is kisülhet valami nagyon jó :)

2011. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a 17:08-nak azért mondtam amit mondtam mert elég dicsekvő szagú volt az a beírása.
2011. szept. 20. 18:02
 13/20 anonim ***** válasza:

és neked miért baj, ha valaki örül, annak ami van??

te irigy pulyka... szánalom vagy. lemerem fogadni vmi retek csaj vagy

2011. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
mi az hogy retek? szerintem Te vagy szánalom aki itt elkezd szitkozódni
2011. szept. 20. 18:10
 15/20 anonim ***** válasza:

nem tudom ki kezdte?!

de egyet tudok most már! azt hogy miért nem kellesz senkinek!

2011. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mit vitatkoztok mikor verekedni is lehet? 22 éves másik meg kitudja mennyi... lehetne több eszetek! Nem óvoda ez. Most nemtudom elküldjem-e mert énis le leszek szutykozva,retekezve :DD
2011. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

- Fáj a fogam!

- Nekem meg nem, beee!

2011. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Garancia azt én is szeretném tudni, én se büszkélkedhetek sok kapcsolattal... körülöttem meg majdnem mindenki boldog párkapcsolatban él és egy kicsit irigykedem rájuk.

21/F

2011. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az életben semmire sincs garancia. Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok (23F) annyiban más a helyzetem, hogy én nem is keresek senkit. :)
2011. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
semmi
2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!