Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fizikai képtelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fizikai képtelenség a mai magyar átlagos lányok igényeinek megfelelni?

Figyelt kérdés

Ha nem vagy 185 centi minimum -kizáró ok

Ha nem vagy izmos -kizáró ok

Ha nincs diplomád az is

Legyen jóképű is a pasi, ez elvileg szubjektív, de minden nőnek ugyan az a jóképű, aki nem született jóképűnek az is kizáró ok.

Legyen kocsija, bár ez annyira nem fontos, és legyen gazdag, ezek csak +ok, ha meg van a külső akkor csak +jó pont.

Legyen idősebb is a lánynál, lehetőleg 10-15 évvel, az a menő.

És harcoljon, küzdjön a nőért - ezt nem sikerült megfejtenem mit jelenthet, ellenben a nőnek semmit nem kell csinálni.

Kutatásokat végeztem, és megbizonyosodtam róla, hogy aki nem teljesíti a fenti feltételeket azt mindenki elutasítja, és itt a célcsoport nem a szép lányok, hanem az átlagosak, továbbá ha odamész hozzá akkor nyomulós hülyegyerek vagy, ha nem mész oda akkor gyáva puha*öcs, megállapítottam, hogy fizikai képtelenség megfelelni a nőknek!

Olyan nagy elvárásaik vannak.Így a férfiak 5%-a aki jónak született minden nőt megkap, a többieknek meg csak a prostik jutnak mert őket mindenki elutasítja.

Mit gondoltok jól látom a mai helyzetet?


2011. szept. 24. 16:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
Jesszusom...neked szimplán azért nincs csajod mert hülye vagy:DD Amiket leírtál, azok alapján felőlem lehetnél akármilyen helyes,izmos, lehetne még 50millás ferrarid is, akkor sem kellenél, mert eléggé bugyuta vagy:)
2011. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:00


Ott a pont...

2011. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 cynic ***** válasza:
50%
a dolgokat jól látod (tényleg magasak az igények, mert a mai csajok nagy része elkényeztetett, gyökér p.csa, tisztelet a kivételnek (mert bizony van az is!)), csak az a baj, hogy te se vagy különb. ne ríjjá, ajánlom az önvizsgálatot, hátha rájössz, mi a probléma!
2011. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

"Én meg 180 centi vagyok, izmos, gazdag, van kocsim, egyetemre járok, művelt vagyok, állítólag jóképű, még is mindenki elutasít!"

Akkor valamit borzasztó rosszul csinálhatsz, vagy gond van a személyiségeddel, ezek mellett tapadni kéne rád a csajoknak...

2011. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 DrBadru ***** válasza:
95%

Benned van a hiba, nem csak a nőkben!!

Annak adok igazat, aki szerint túl magasak az elvárásaid, mert így van: gyökér vagy, és valószínűleg taszító a stílusod!!

2011. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Fele hülyeség. Nekem azt írják nehéz megfelelni, de szerintem ezek alap dolgok lennének egy kapcsolathoz.


[link]

2011. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismered azokat a kis játékokat, amiket a nők élveznek. Felszínes vagy, annak teljes tudatában, hogy a nőket csak ezek a dolgok érdeklik, és közben fogalmad sincs arról a világról, ami a felszín alatt lapul. Az apró kis pszichológiai játékok, az, ahogyan meglepsz egy nőt egy váratlan pillanatban és látszik rajta, hogy odavan azért, hogy képes voltál meglepni. Ezekben a pillanatokban rohadtul nem érdekli őket az izmod, a kocsid meg a többi unalmas dolog, hidd el.

Nem tudom, hogy érhetnéd el azt, amiről én tudom, hogy létezik és működik, mert én sem tudom pontosan, hogy megy, egy tudat alatti program amit csak te és a lány értesz. Vagy ráérzel vagy nem. :)

2011. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg csak nyomi vagy. Jó duma kell, nem a picsogás.
2011. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindezeket a felteteleket teljesiteni kell ahhoz, hogy ne utasitson vissza minden lany, akkor mivel magyarazod azt, hogy egy csomo alacsony/sovany/kover/szegeny/nem kifejezetten jokepu/stb. sracnak is van baratnoje?
2011. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem te vagy az az osztrák hü*lyegyerek, aki villog a szülei pénzével?
2011. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!