Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fizikai képtelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fizikai képtelenség a mai magyar átlagos lányok igényeinek megfelelni?

Figyelt kérdés

Ha nem vagy 185 centi minimum -kizáró ok

Ha nem vagy izmos -kizáró ok

Ha nincs diplomád az is

Legyen jóképű is a pasi, ez elvileg szubjektív, de minden nőnek ugyan az a jóképű, aki nem született jóképűnek az is kizáró ok.

Legyen kocsija, bár ez annyira nem fontos, és legyen gazdag, ezek csak +ok, ha meg van a külső akkor csak +jó pont.

Legyen idősebb is a lánynál, lehetőleg 10-15 évvel, az a menő.

És harcoljon, küzdjön a nőért - ezt nem sikerült megfejtenem mit jelenthet, ellenben a nőnek semmit nem kell csinálni.

Kutatásokat végeztem, és megbizonyosodtam róla, hogy aki nem teljesíti a fenti feltételeket azt mindenki elutasítja, és itt a célcsoport nem a szép lányok, hanem az átlagosak, továbbá ha odamész hozzá akkor nyomulós hülyegyerek vagy, ha nem mész oda akkor gyáva puha*öcs, megállapítottam, hogy fizikai képtelenség megfelelni a nőknek!

Olyan nagy elvárásaik vannak.Így a férfiak 5%-a aki jónak született minden nőt megkap, a többieknek meg csak a prostik jutnak mert őket mindenki elutasítja.

Mit gondoltok jól látom a mai helyzetet?


2011. szept. 24. 16:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
45%

Leszögezném, hogy átlagos lány vagyok. Barátom kb 178 cm. Van egy kicsi hasa.:D Nincs diplomája. Csálé az arca (de komolyan:D). Nincs kocsija nem is gazdag. Én kezdeményeztem nála.

Járásunk alatt bepróbálkozott egy kb 190 centi, jóképű, humoros, ritka pénzes, audis ipse. Mondtam neki, hogy nem, mert én barátomba vagyok szerelmes. Ennyi.

Egyik barátom alacsony, vékonyka, hiperaktiv kis bolond hülyegyerek, se pénze se semmi, és mégis no.1 nőt sikerült összeszednie, valszeg az életvidám stílusával. Úgyszintén még sok más haverom, akik nem vmi nagy számok, mégis lett barátnőjük, átlagos vagy szép.

Ennyi. :) Te nem érted a nőket, és ezért nincs barátnőd. :)

20L

2011. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

23:57

a k*rva a*yád!:D

Nem ismersze engem, élőben normális vagyok, itt a kérdésemre akarok választ kapni, te egy tárgy vagy, hogy téged meg kell szerezni?szánalmas,apádlehetnék, nekem ne írkálj ilyen hangnemben,b*szatlan p*csa

2011. nov. 1. 00:50
 33/34 F. Csaba válasza:
43%
Kérdezőnek: teljesen jól látod.
2011. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Ha a lányokat kedvességgel és fokozatos bókolással szeded fel akkor jók az eséjeid, ha vszont nanyképűen rányomulsz akkor elcseszted
2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!