Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fizikai képtelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fizikai képtelenség a mai magyar átlagos lányok igényeinek megfelelni?

Figyelt kérdés

Ha nem vagy 185 centi minimum -kizáró ok

Ha nem vagy izmos -kizáró ok

Ha nincs diplomád az is

Legyen jóképű is a pasi, ez elvileg szubjektív, de minden nőnek ugyan az a jóképű, aki nem született jóképűnek az is kizáró ok.

Legyen kocsija, bár ez annyira nem fontos, és legyen gazdag, ezek csak +ok, ha meg van a külső akkor csak +jó pont.

Legyen idősebb is a lánynál, lehetőleg 10-15 évvel, az a menő.

És harcoljon, küzdjön a nőért - ezt nem sikerült megfejtenem mit jelenthet, ellenben a nőnek semmit nem kell csinálni.

Kutatásokat végeztem, és megbizonyosodtam róla, hogy aki nem teljesíti a fenti feltételeket azt mindenki elutasítja, és itt a célcsoport nem a szép lányok, hanem az átlagosak, továbbá ha odamész hozzá akkor nyomulós hülyegyerek vagy, ha nem mész oda akkor gyáva puha*öcs, megállapítottam, hogy fizikai képtelenség megfelelni a nőknek!

Olyan nagy elvárásaik vannak.Így a férfiak 5%-a aki jónak született minden nőt megkap, a többieknek meg csak a prostik jutnak mert őket mindenki elutasítja.

Mit gondoltok jól látom a mai helyzetet?


2011. szept. 24. 16:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

18:14

ezt mivel tudod bizonyítani?Mutass rá bizonyítékot.Könnyű itt magyarázni, hogy aki nem így néz ki ahogy leírtam annak van barátnője.

Ennyi erővel én meg bill gates vagyok:D

2011. szept. 24. 18:21
 22/34 anonim ***** válasza:
68%
Te hol élsz? Csak menj ki az utcára és rengeteg nem jóképű srácot látsz, akár nagyon szép nővel is...
2011. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mivel tudom bizonyitani? Latom az utcan, sot meg nekem is van olyan ismerosom, aki kozeleben sincs annak, hogy megfeleljen ezeknek a felteteleknek, megis volt tobb baratnoje is...


De hogy mondjak egy ismert peldat is: Sebeok Janos! Na, o aztan tenyleg nem nevezheto klasszikus ferfiszepsegnek, megis van elettarsa!

2011. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy nem mindenki mással van a baj, hanem veled te szarrr. XD
2011. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással soha a büdös életben nem lesz barátnőd. Max szeretőd aki a kocsid és a pénzedért lesz veled. Abban meg aztán rohadt nagy az élvezet. Főleg ha rajtad kívül még 3 pasi dugja mert kell neki a pénzük.
2011. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Fejlődj PUA-vá! És lesz csajod, addig nem, és örökre szűz maradsz!

F18

2011. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled kérdező.


Igaz én alacsony, vékony vagyok és szerintem nem is vagyok jó képű.


Huszonévesen sosem volt még barátnőm, de leszarom elmegyek prostizni és legalább nem kell amiatt szégyenkeznem, hogy szűz vagyok.

2011. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Hmmm idegbeteg pasiké a világ ....

Lányok jó a legtöbbjük tényleg erre megy néha még én is...

de azért ez nem igaz , és nincs igazad, abban meg hogy itt vered a nyálad semmire se jóó, csak mindenki egy hülye idegbeteg szűzikének néz.. :D

Ha te nem változtatsz a magatartásodon egy normális lány szóba sem áll veled , egy öntelt barom vagy ...

ne haragudj de ez az igazság...

nézz magadba , nem biztos , hogy a nőkben van a hiba...

19L

2011. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nagyjából így van. Hülye amerikai trendek és növekvő egoizmus.
2011. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

ma 23:44 vok

jah és , hogy cáfoljak, volt pénzes zsák csávóm egy fél évig nem bírtam mellette, most egy fél évvel fiatalabb, kb velem egy magas vagyis 176 cm magas , mackós barátom van, akinek nincs diplomája, csak céljai amiket el is ér, mint engem is megszerzett( pedig nagy melója volt neki benne )

Én melletted sem bírnám sokáig lehetsz akármilyen magas, pénzes , izmos, csak egy nagy mamlasz vagy... :P

Sztem örülj ha kifogsz vmi pénzéhes ribancot aki elbír viselni... sok ajándékért jah és szül neked gyereket( és reménykedj , hogy tőled van .. XD

19L

2011. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!