Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Birom mikor egy pasi szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Birom mikor egy pasi szeretne ismerkedni, de csak "baráti" alapon, aztán meg nem lehet levakarni. Veletek volt így már lányok?

Figyelt kérdés
Az zavar, hogy ha tudom, hogy nem akarok tőlük semmit, és ezt meg is mondom nekik, akkor sem hagynak békén... Hanem "legyünk csak barátok" szöveggel jönnek. Mivel világéletemben fiúkkal szerettem barátkozni, mindig nehéz, hogy végleges nemet mondjak még a barátkozásra is. Nagyon szívesen barátkoznék velük, de sajnos nem lehet. Mindig ugyanaz sül ki belőle, soha nem csak barátkozni akarnak... :((( Ugy hiányoznak a fiúbarátok.
2011. szept. 30. 14:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem 1x mondják hogy csak barátok legyünk akkor azt felfogom, lehet hogy a viselkedésemen néha nem lehet egyértelműen kiigazodni de mivel tudják hogy max poénkodok így nem szokott félreértés lenni.
2011. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!