Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

van egy fiu,akivel neha talalkozgatunk. de nem csak kettesben vagyunk hanem ugy bandaban...

tudom,h mar tervezi,h meg akar csokolni,de multkor nem hagytam,vagyis elfordultam,mert korainak tartottam...nem volt olyan szembetuno,de olyan kinos volt...

tehat a lenyeg,h nemtudom miert,de nagyon felek ,h majd meg akar csokolni:D jezusom,olyan vagyok,mint egy kis 13eves,stb,de igy meg nem ereztem...nem ez az elso csokom,megis ,egyszeruen felek...

15,5l


2011. okt. 1. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele nem nagy dolog a szüzesség 14.65/F
2011. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem hagyta elsőre a barátnőm.. ez normális. Ha mindent hagynál elsőre, 17 éesen tologathatnád a babakocsit.:P

Nem szabad semmit elsietni, amikor úgy érzed hog kész vagy rá, hagyd.:) Annál jobb lesz.


F/16

2011. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Am komojra téve a csók nem nagy dolog, a sex az pedig nagyobb ha vársz vele, jobban élvezed
2011. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom,nemis szeretnek elsore mindenbe belemenni,de attol tartk,h olyan hirtelen lenne,vagy ugy nemtudom,mert amugy nagyon aranyos,kedves,minden ok vele,csak ugy erzem ez gyors,pedig hetente egyszer talalkozunk...
2011. okt. 1. 14:12
 5/6 A kérdező kommentje:
csokra ertettem:)
2011. okt. 1. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Engedd a szájrapuszit majd egyre többet engedj neki
2011. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!