Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért nem küzdetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért nem küzdetek a férfiért aki kell nektek? Hogy gondoljátok, hogy nem tesztek érte semmit és cserébe ő küzd majd értetek?

Figyelt kérdés
Ez túl egyoldalú, én soha nem küzdenék olyan lányért aki nem küzd viszont értem, hanem főnyereménynek hiszi magát csak mert lány és tőlem vár mindent.
2011. okt. 1. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
amúgy a megnyivlánulásod elég lúzerszagú. nálam az igazán értékes pasi azt jelenti hogy igazi férfi és nem nyavalyog semmi miatt, és el tud csábítani úgy hogy nem alázkodik meg.
2011. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem lúzer, csak szerelmi bánatos....szerintem
2011. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha ő semmit nem tesz érted, akkor ő is úgy van vele, hogy majd jön másik.
2011. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig itt tartasz, kérdező? Hányadik ilyen kérdést teszed fel?

Mindenki talál egyszer párt, te is fogsz. Nem fogsz tudni összejönni olyan lánnyal, aki nem érez viszont, erről nem tehet egy lány sem. Majd aki odalesz érted, az küzdeni fog. De nem várhatod el mindenkitől, akinél te kezdeményezel!

Én is egyedül vagyok, többen próbálkoztak az utóbbi időben, és sajnos nemet kellett mondanom. Majd azzal alakítok kapcsolatot, aki valóban úgy érzem, hogy hozzám való. Csak passzióból nem jönnék össze akárkivel. És biztos te is bejössz sok lánynak, csak észre sem veszed, vagy ha észreveszed, kényelmetlenül érzed magad, mert bizony te nem szeretnél semmit. Sokszor észre sem vesszük, hányan vesznek körül, akit érdekelünk.

Ne zsörtölődj, nem futottál még ki az időből. Majd találsz egy hasonló gondolkodású lányt, és együtt merenghettek rajta, hogy mik vannak a világban. De régen is ez volt. Régen is megvoltak ezek a hierarchiák, a személyiségjegyek meg minden. És régen is pont ennyi p.csa volt, mint most.

2011. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 napietus ***** válasza:
100%

miért, te küzdesz olyanért, ami a tied? egy lányért sok pasi küzd, az ő dolga, hogy válasszon. olyan is volt velem is, hogy tetszett egy pasi, de ő nem vett észre, hát én nem fogom felszedni az is biztos :D milyen gáz már, ha egy lány nyomul...


meg tényleg ahogy előttem is írják, egy lány felhívja magára annak a figyelmét, akit szeretne, hogy küzdjön érte. aztán vagy bejön, vagy nem. ennyi.

2011. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

09:12

ja csak ezzel az a baj, hogy úgy leszek a lányé, hogy nem tett értem semmit, akkor persze, hogy nem becsül meg.+elutasítás sem érheti, azt elhiszem, hogy te könnyen beszélsz mert ki vagy szolgálva.

2011. okt. 2. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!