Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez igaz, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez igaz, hogy ha egy fiúban már van egy két doboz sör és úgy közeledik felétek, pusztán emiatt nem is vagytok esélyesek nála és tényleg megérzitek ezt, ösztönösen elutasítjátok a fiút emiatt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hülye nem vagyok, rágót mindig beveszek.


Inkább 3 doboz sörről van szó.


Egyébként elég rondának látom magam, pedig tényleg sok lány mondta már, hogy helyes vagyok, meg élőben is voltak már jelek, hogy bejöttem sok lánynak, annak idején kaptam szerelmes levelet is stb.


Szóval tudom, hogy bennem van a hiba, nem tudom összeszedni magam, hogy józanon megszólítasak úgy egy lányt, hogy konkrétan megmondjam neki a frankót, vagyis, hogy csinos vagy, szívesen megismerkednék veled.


Helyette megkérdem az időt például, ez nem okoz gondot.

2011. okt. 2. 21:40
 12/13 napietus ***** válasza:
2 sör nem a világ szerintem. ne legyen sörszagod azért, mert elég taszító.
2011. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:D kamu, egyszerüen csak arról van szó, hogy az alkoholtól bátrabban kommunikálsz, de belül ugyanolyan gyenge vagy, tehát nincs amit felszabaditson a pia, max a sutaságodat. Ugyhogy hiába csinálsz akármit beltartalom nélkül.
2012. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!