Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok gáz hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gáz hogy nem tudom megvédeni magam?

Figyelt kérdés
10.es vagyok. Nem vagyok az a verekedős fajta. Történt nem rég hogy egy lány rám akarta küldeni az egyik barátját hogy szálljak le róla mert állítólag zaklattam, pedig csak 1x írtam rá facebookon. A srác 8.-as de lehet hogy tényleg meg tudott volna verni, szerencsére ilyenre nem került sor.
2011. okt. 2. 21:56
1 2
 1/14 Gress ***** válasza:
ÉS akkor most mivan?Ebből az derült ki hogy nem tudod megvédeni magad?Írd már le rendesen.
2011. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Walk With Me ***** válasza:
Az, hogy "nem vagy verekedős fajta" még nem jelenti, hogy ne tudnád megvédeni magad. Én fiú vagyok, de szerintem ez alap. Nem kell agyonverni mindenkit, de ha megtámadnak azért álld a sarat, üss vissza.
2011. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

engem 4 nappal ezelőtt vert meg egy 7.-es lány....sajnos erősebb volt, nem bírtam lenyomni.

19f


Szégyen a futás, de hasznos.

2011. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kérdés: Létezik olyan hogy egy lány csak ez miatt ne járjon velem?
2011. okt. 2. 22:02
 5/14 DiMalto ***** válasza:
61%
ha nem volt semmi akkor mi a sz.rtol kellet magad megvédeni??? ember ne fantáziálj annyit.......
2011. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gress ***** válasza:
Létezhet olyan,de az annyit is ér:D
2011. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem fantáziálok csak elgondolkodtam hogy ha lett volna valami...
2011. okt. 2. 22:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok,nem tetszett volna ha agyonvered,és vérzik az orra pl,hanem egyet behúzol neki,vagy beszólsz egy frappánsat,és kész,de semmiképp se hagyd magad.
2011. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Férfiként írom ezt:

Aki nem tudja megvédeni magát az nem tudja megvédeni adott helyzetben a barátnőjét se. Kérdem én: miért nem fejleszted magad, tanulsz önvédelmet, sportolsz hogy jobb erőben legyél? Miért a lánynak kéne elfogadnia azt hogy nincs veled biztonságban (miközben a lányoknak a biztonság igenis fontos, és ezt nem róhatod fel nekik)? Miért, miközben ez egy olyan dolog amin lehet változtatni? Előbb tanuld meg megvédeni magadat aztán csajozz.

2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mert nincs hol megtanulni :P
2011. okt. 2. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!