Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lennétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lennétek olyan lánnyal, akinek pattanásokra hajlamos az arcbőre? Nekem ilyen, és taszítónak érzem magam.

Figyelt kérdés
23 vagyok, rég túl a tinikoron, a pattik pedig megmaradtak. Van, amikor nagyon szépen kitisztul a bőröm, egészséges fénye van és egy ideig élvezem hogy "szép" vagyok. De pl most is, nem tudom minek a hatására, elég sok(k) kijött rajtam. Hogy teljesen elmúljanak, kb 20 nap kell-ennyi idő alatt regenerálódik a bőr.. Szörnyen érzem magam, és szoktam itt is olvasgatni, hogy a(z egyes) pasik egyik elvárása a lányoknál a tiszta arcbőr.,. Nosé én ezzel sajnos nem szolgálhatok... :((
2011. okt. 13. 13:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A gyógyszer neve roaccutan. De amúgy egyszer elolvastam a mellékhatásokat, de többször már nem akartam :D Napfényre érzékeny lesz tőle a bőröd, konkrétan nem mehetsz napra, addig amíg szeded, ami 1 év. A veséd az leállhat tőle, látás és hallásromlás is lehet, de kicsi az esélye. És ilyen mellékhatásokból van 50 db kb. Csak nekem már annyira elegem lett a szenvedésből, hogy leszartam, és belementem. Mondjuk az igaz h még mindig élek, szóval egy rossz szavam nincs. A lányoknak kötelező mellé fogamzásgátlót szedni, mert nagyon komoly a veszélye a magzat károsodásának, ez a gyógyszer tényleg nem vicc, ennél durvábbról nem is hallottam soha, lányoknak nem is igen írják fel.
2011. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valóban el kellene menni a bőrgyógyászhoz, csodákra képes, ez tapasztalat!!! A roaccutont viszont fogamzóképes nőknek nem javasolják, úgyhogy azt semmiképp nem szedném a helyedben!
2011. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hú, ez a gyógyszer tényleg durva! Bababőröm nekem sem lesz soha szerintem, de szokott már majdnem tökéletes is lenni. Van pár tág pórusom, azért. Azokat nem lehet eltüntetni. Én is megelégszek azzal, ha nem kell púderezni :)
2011. okt. 13. 14:24
 14/18 anonim ***** válasza:
Na erről írtam amit, az előttem szóló írt, valóban nem nőknek való!!!
2011. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Palm, megkérdezhetem te milyen krémet használsz? Nekem pl a szalicilsavas cuccok szoktak segíteni, most vettem ilyen Garnieres, szalicilsavas arlemosót. Meglátjuk, milyen, még nem próbáltam, de az ő dolgaik elég jók szoktak lenni. Meg babaszappannal is szoktam mosdani.
2011. okt. 13. 14:28
 16/18 anonim ***** válasza:

beszélj erről a bőrgyógyászoddal, és a nőgyógyászoddal is. Lehet, hogy van valamilyen allergiád is a háttérben például ételre. szóval először járd végig ezeket a lehetőségeket.

Nyugodj meg, meg fog oldódni ez a problémád! :-)

2011. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne ez a krém palm.
2011. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem Skinorent írt, és be is vált. (Nem mindenkinek segít...)


Ez is savas, csak nem szalicil, hanem azelainsav van benne, tehát ha a szaliciles segített, akkor lehet, hogy jó lesz. Hatékonyabb a boltiaknál. Mondjuk erre is rá van írva, hogy fényérzékennyé teheti a bőrt, a doki azt javasolta, hogy nyáron használjak fölé nappalra magasabb faktorú fényvédőt, és direkt napozás előtt ne kenjem vele. Attól, hogy a városban mászkáltam - bementem munkába meg este haza - semmi nem lett a naptól.


Amúgy csak vényre adják ki (bár ez elég nagy hülyeség, mert mi a fenét tudna csinálni valaki egy pattanáskenőccsel), de nekem pl. az elsőt a bőrgyógyász írta, utána már a háziorvos is.


Ja és arra is nagyon jó, hogy ha készülődik egy pattanás, akkor éjjelre vastagon ráraksz arra a pöttyre, jó eséllyel lehúzza reggelre a gyulladást.

2011. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!