Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit lehet mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lehet mondani, tényleg mi ez?

Figyelt kérdés

Unokahugomtól kaptam ezt levélként. Szeretnék neki tanácsot adni, de nem tudok, mert az az igazság, én sosem voltam ilyen szituációban. Mostmár viszont kezd érdekelni, hogy mi is ez, van-e okom esetleg aggodalomra a depressziója miatt, mit tehetnék, javasolhatnék neki? Mi az, amit érez? Itt a levél erre vonatkozó részlete:


" A színész pasi... Ő egy tündér, de tényleg. Szeretnék tanácsot kérni tőled, egyrészt, mert idősebb vagy, és tapasztaltabb, én szerintem még sosem voltam igazán szerelmes, pedig volt már barátom természetesen, te is ismerted őket. Másrészt pedig mert mégis művész, és látom, te körül vagy velük véve. Teljesen felforgat mindent, azt sem tudom, hol vagyok :D Tudod minden találkozás után, ha megkérdezte valaki, hogy na mi volt, milyen volt a pasi és úgy egyáltalán, az első reakcióm mindig a " húúú, te, ez a srác, úr isten..." című történet és társai voltak. De most meg úgy érzem, hogy nem akarok vele többet találkozni, mert egyre nagyobb tartalom van emögött a " hú, ez a pasi" dolog mögött. :D És ez nagyon nem jó. Nem ijedtem meg, szerintem legalábbis. Sosem ijedtem meg egy kapcsolattól, vagy egy sráctól. Csak mintha kaptam volna az agyamtól egy seggberugást, amolyan hé, te normális vagy, mi az istent akarsz ettől a pasitól? miért jó ez neked? jó-e egyáltalán? és amúgy is, tutibiztos normális vagy? alapon. Teljesen ambivalens az egész. Akarom, hogy lássam, vagy találkozzunk, ugyanakkor ha most megjelenne, úgy futnék el előle az Amazonasig, hogy a beton is füstölne utánam :D És inkább ettől ijedek meg, ettől a kétes érzéstől, meg magamtól. Pár nap alatt tökre megváltozott minden, egyrészt igénylem, szeretném látni, iszonyatosan aranyos, rendes, helyes srácnak tartom, de mikor belegondolok, vagy ténylegesen találkozom vele, azt kívánom, hogy húzzon már el és hagyjon békén és mit akar amúgy is ez az ember. Most akkor mi van? :D A kedvem is egyábként teljesen rossz ettől az egész tépelődéstől, kisebbfajta depresszió jött rám. Közelednék felé, ugyanakkor el is taszítanám. Úr isten, tiszta lehetetlen az egész helyzet :D Biztos hülye vagyok."


Köszönöm előre is!


2011. okt. 13. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon hosszú iromány, utoljára 10 éve olvastam ennyit mert házi olvasmány volt... :D
2011. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, megértem, ha nincs kedved elolvasni. Azért köszi :)
2011. okt. 13. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:

A képzelt srácot kívánja, akit emögé a faszi mögé illesztett be, de amikor találkozik vele, az álomkép robban.

Majd kinövi:)

2011. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kinövi? Szerintem már nem :) 25 éves, a srác meg 30. Igazából azt mondta, hogy belsőleg is teljesen oda meg vissza van érte, tökre tökéletesnek tűnik, és állandóan róla áradozott idáig, nem számított, hogy mikor, mennyit találkoztak. Egyik napról a másikra "jött rá" ez a dolog. Köszönöm a választ!
2011. okt. 13. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam! :)


Az én nagyot mondó véleményem: nem kell ettől megijedni annyira. Nincs itt semmi gond. Unokahugid beparázott egy kicsit. Fél az újtól, és ez természetes, hiszen minden ember fél valamilyen szinte az újtól. Legyen az szerelem, munkahely, iskola...stb.

Ha ennyire kétféle érzés lakozik most benne, akkor azt mondom, hogy egy darabig ne találkozzon ezzel a sráccal. Persze ezt mondja meg a fiúnak is. Nyugtassa meg, hogy semmi gond nincs vele, és lehet ebből még akármi, de most egy pici időre van szüksége, és addig ne találkozzanak, ne is keresse.

Aztán úgy is kiderül, unokahúgod meddig bírja. ;)


Nincs itt semmiféle depi.


24/N

2011. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem kell aggódnod a "depressziója" miatt, legalábbis ebből az irományból nekem nem úgy jött le mint aki atom depis, inkább csak össze van zavarodva, majd túléli.


Nem tudom hány éves az unokatesód, de mondd el neki, hogy hagyjon magának időt, hogy letisztuljon a kép mit is akar isten igazából. Idővel látni fogja, hogy mi a helyes út, ebben nem tud neki senki segíteni. Te nem döntheted el helyette, hogy mit csináljon, neki kell éreznie, hogy mi a helyes. Nem nagy segítség ez tény, de ez az igazság.

2011. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! :)
2011. okt. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!