Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon szép, jófej intelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon szép, jófej intelligens 16 éves lánynál aki mentolos cigit szív, elegendő ok az elutasításhoz a cigizés?

Figyelt kérdés
Ti elutasítanátok ez miatt? Nem büdös,jófej,nem tipikus mai p*csák egyike..Egyedüli dolog hogy cigizik..Szerintetek?
2011. okt. 15. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Több mint elegendő...
2011. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy akkor, főleg ha mentolosat szív.MAx megmondod neki hogy ne dohányozzon mikor veled van.Ha tényleg fontos vagy neki elötte mindig rágózni fog mielött találkoztok.Régen jártam én is így egy lánnyal.(én dohányoztam Ő nem, de mondania se kellet)
2011. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én elmúltam már rég 16, de nagyon-nagyon gáz, ha egy 16 éves dohányzik!

Tudom, hogy ma már sokkal jobban elfogadott és gyakoribb a dohányzás, mint 20 éve, ugyanolyan káros az egészségre, mint akkor!

A mentolos, csökkentett nikotintartalmú cigik ugyanolyan veszélyesek! (ez csak a marketing, hogy kevésbé) Egy még növekedőben lévő fiatal tüdejét ezzel károsítani bűn.

2011. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!