Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes kérdés? Szerintetek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes kérdés? Szerintetek? :S

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltünk a barátommal, védekeztünk de kiszakadt a gumi (5 percenként ellenőriztük pedig), de kivette mielőtt elment volna. viszont rámfolyt az egész.(akkor vettem észre hogy ki van szakadva a gumi). Azonnal lemostam magamról. Igy ugye nem sok az esélye? nem szeretnék 72 órást venni csak ha nagyon muszáj!!!

És ne ba.sztassatok, nem mondhatjátok, hogy felelőtlenek vagyunk! Légyszi nyugtassatok meg! :)

Főleg azért aggódok, mert ez a peteérésem előtti napon volt (a naptár szerint)...

Szóval?


2011. okt. 19. 11:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én sem veszek, szerintem nem lesz baj! köszönöm a válaszokat kicsit azért megnyugodtam! :)
2011. okt. 19. 12:41
 12/17 anonim ***** válasza:
ugyan már.. azért ennyire nem egyszeru a dolog.. mi megszakitással védekezünk, és még igy se lett baj :)
2011. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Fke ***** válasza:
hogy szakítjátok el az óvszert?
2011. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

mielőtt elment bennem szóltam neki h várjon egy kicsit, kiszaladtam egy ollóért, elvágtam az óvszert és akkor mondtam neki h menjen el, azért h aztán itt feltehessek egy kérdést...


nem tudom hogy szakadt ki, pedig ellenőroztük az aktus során többször is... de nem ez az első eset. számomra egyeltalán nem megbizható az óvszer!

2011. okt. 19. 13:22
 15/17 Fke ***** válasza:
milyen márkát használtok? nem most kezdtem és nekem még soha nem szakadt ki. milyen sokáig van szárzon az óvszer? ha sokáig levegőn van kiszárad és akkor elszakadhat.
2011. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nalunk már durex is szakadt ki.. megesik..
2011. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nálunk is szakadt már ki durex. ez most nem tudom milyen volt.
2011. okt. 19. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!