Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is észrevettétek, hogy a facebookon nem lehet egy ismeretlen lánnyal sem ismerkedni, mert mind elutasít vagy olyan kis beképzelt, öntelt buta liba, hogy nekem megy el a kedvem, hogy tovább ismerkedjem vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 23:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
40%
De szánalmas, hogy a mai fiatalok már csak a Facebook-on keresztül tudnak/akarnak bármit is csinálni... Ismerkedni a "való életben" kell, szemtől szemben, nem pedig a monitort bámulva...
2011. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:57


De szánalmas, hogy sokan még mindig nem fogták fel, hogy nem csak facebookon ismerkedtem már, hanem ÉLŐBEN IS és manapság is szoktam rendeszeresen még ismerkedni ÉLŐBEN IS BIZONY ÁM!


de azért csak könnyebb és kényelmesebb face-en próbálkozni, mint élőben a sok rohanó szép lányt zaklatni.


aki meg azt mondta, hogy ronda vagyok a képeimen, hát biztos, de elég szomorú, ha a lányok emiatt még haverkodni sem szándékoznak és nem látják meg, hogy én is ugyanolyan érző lény vagyok


ilyen nőket jobb is, ah kihagyom az életemből :)


azzal, hogy nem írnak vissza csak magukat minősítik le előttem és csak mosolygok, hogy egy hülyével kevesebb


jah, igen csak azért már amikor tucatjával ilyen pofátlanok és érzéketlenek a lányok, na ezért csattant ki a biztosíték és ezért tettem ki ezt a nyavalyás kérdést

2011. okt. 21. 16:40
 33/38 anonim ***** válasza:
96%
mi van, ha valaki nem akar ismeretlennel az interneten keresztül megismerkedni? ettől érzéketlen? nem az olyanok miatt nem válaszolnak, mint amilyen te vagy, hanem a sok perverz paraszt miatt már nincs bizalmuk senkiben. ugyanilyen szöveget egy hátsó szándékkal rendelkező is tud írni, mint te, aki átveri őket vagy rosszabb..
2011. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35


ilyen alapon sehol senkivel sem ismerkednek az ilyen lányok


de azért elvárják, hogy mi fiúk kezdeményezzünk


jól megnehezítitek az egyébként sem könnyű életemet

2011. okt. 21. 20:28
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

élőben is jól átverhető egy lány, de azért ennek kisebb az esélye, mert ott legalább szemtől szemben lát téged és lesznek benyomásai, nem egy idegen szavainak kell hinni. valakinek biztosan tetszeni fogsz, de könnyebb lenne, ha olyan lányhoz mennél oda, akin látszik, hogy nem olyan, hogy bárki leszólítsa. nem csúnya vagy igénytelen lányra gondolok, hanem visszafogottabbra. a szépek naponta 1000 hasonlóba botlanak, mint te, ott a helyzeti előnyükből adódóan ők válogatnak, de szerintem örülj neki, hogy az ilyen visszautasít. viszont a net tele van beteg perverzekkel, ne haragudj rájuk emiatt..


próbálkoztál már olyan lánynál, akivel van közös ismerősötök vagy valami közös pont? ha leellenőrizhető vagy, akkor a bizalom is nagyobb elsőre.

2011. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Anyád_vagyok válasza:
68%
vannak kivételek.. :D pl én. :DDD
2011. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Hé mennyi idős vagy? Ismerkedjünk. L/21
2012. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
89%
valószínűleg nem vagy nekik elég vonzó, nem lebutázni kéne őket hanem előbb némi önkritikát gyakorolni.
2014. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!