Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes fiatalabb fiúval kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes fiatalabb fiúval kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval én 11.-es vagyok a fiú meg 9.-es. Jártam már az osztálytársammal,és pont azért lett vége mert abszolút éretlen volt és mindenen csak röhögött,nem lehetett vele komolyan beszélni semmiről,pedig egy idősek vagyunk. Ezért félek most is hogy egy "kisfiú" tetszik. Barátnőim is mondják rá hogy tacskó meg majd vihetem a kisöcsémet sétálni:D Szerintetek is tényleg ilyen gáz a helyzet??

Ja és még annyi hogy a kilencedikesek azok a 14-15-16 éves korosztály?

17/L


2011. okt. 21. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 19:51!


Mondod ezt úgy, hogy 18alatt vagy:) Nagyon kevés olyan 24éves van, aki éretlen lenne, nem tudom, hogy ezt honnan szedted.

2011. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Még szép hogy előtte össze ismerkedek vele,pont ez a kérdés,hogy érdemes-e belevágni.

Az osztálytársammal meg az volt a baj,vagyis inkább velem volt a gond, mert valami "meglátni és megszeretni" érzés zajlott le bennem,és csak idő közbe jöttem rá hogy éretlen...

2011. okt. 21. 20:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ne hallgass rájuk! Attól még, hogy két évvel fiatalabb, lehet bőven érettebb, mint a veled egykorú osztálytársad, akivel korábban jártál. Meg azt írod, hogy külsőre többnek néz ki, és magasabb nálad, úgyhogy nem is lenne feltűnő, csak azok számára, akik ismerik esetleg. Szóval szerintem nyugodtan vágj bele! ;)


26/F

2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!