Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes levelezésből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes levelezésből lehet több, mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm,aki egy fórumon ismerkedett meg egy csajjal,akinek van barátja,és messze lakik.Mindennap leveleznek egymással,minden este,hétvégén,van,hogy napközben is,2-3órát.Így bele lehet szeretni a másikba?Vagy ez lehetetlen?Főleg,hogy a nőnek barátja van.Véleményeket várok,hogy szerintetek ebből,vagyis a levelezésekből kialakulhat-e valami?
2011. okt. 22. 09:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,mert történetesen a volt barátomról beszélgetünk.És volt kapcsolatod közben?És mennyi ideje voltatok együtt a másikkal,hogy átszerettél az újba?
2011. okt. 22. 10:23
 12/15 A kérdező kommentje:
Mert neki vagyis nekük,egymajdnem 4éves kapcsolatunknak lett vge,és tudom,hogy még engem szeret.Az lehet,hog elcseveg a nővel,mindenről,de én hiányzom neki,mert együttéltünk,csaknem 4éve.
2011. okt. 22. 10:26
 13/15 anonim ***** válasza:
nem, nem, közben nem volt senki.. tiszta lapokkal játszottunk :)
2011. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez itt a lényeg.De,most látom,hogy a csajt megcsalták,na akkor lehet a volt párommal fogja megvitatni ezt majd.Mellesleg a volt párom,nem híve a távkapcsolatoknak,szóval nem utazgatna kétnaponta le.
2011. okt. 22. 10:37
 15/15 anonim ***** válasza:
ami nem működött 4 évig, az ezután se fog, sajnos.. tapasztalat.. inkább lépjetek tovabb.
2011. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!