Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy félénk, érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy félénk, érzelmes, kedves, értelmes, szeretni nagyon is tudó fiúnak miért nincs manapság esélye?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve, hogy nem találok egy szeretnivaló, édes lányt, aki viszont szeretne engem.


Miért csak egy irányú a vonzalom?


2011. okt. 24. 00:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést, csak lányban. Szeretnél ismerkedni akkor priviben elárulhatnád hol élsz.


20/l

2011. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Van esélye. Ez a 10000. ilyen kérdés, és még mindig az a válasz, hogy:


a. rossz helyen keresel

b. kevés ideje keresel

c. hiába vágysz egy aranyos, kedves lányra, ha közben csak a nagymellű bombázókat veszed észre.

2011. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Palm:D


Azt kihagytad, hogy jaj én pont ilyen vagyok, de már van barátom:D


Egyébként az a nagy helyzet kedves kérdező, hogy ott kezdődik a helyzet, hogy egy rakás sz-ar vagy.

Te azt hiszed, hogy te aztán húú de nagy főnyeremény vagy, de mivel félénk vagy ez nem így van.

De fölösleges is magyarázni ezt az egészet, mert ti azért, mert egyáltalán nem isztok meg cigiztek, attól is azt várjátok, hogy majd a csajok hasra fognak vágódni.

2011. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Palmnak igaza van, még annyit tennék hozzá, hogy az aranyos, kedves lányok, akik ezt értékelik (mint én) jó eséllyel foglaltak egy szintén aranyos, kedves srác miatt. Saját példa, leírtad a párom, de nálam már azzal jó pontot szerzett, hogy bár félénk (és ez látszott rajta), megszólított, és nem akart rögtön rám mászni. Nem pénzes, nem kigyúrt, pont ezt szeretem benne. Tessék ügyesebben keresni, és magabiztosnak lenni.
2011. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 General ***** válasza:
81%

A lányok nem azt szeretnék - cáfoljanak meg ha nem így van-, hogy loholj utánuk, határozatlan legyél. Ők szeretik, ha van mellettük egy olyan valaki,

akire támaszkodhatnak,

aki ha kell kiáll értük,

aki mellett nőnek érezhetik magukat: ez azt jelenti, hogy lehetnek ők a gyengébbek, és felnézhetnek rád több szempontból is.

Az, aki azt sem tudja eldönteni, hogy melyik filmet nézzétek meg a moziban, az nem egy határozott srác.

Én pl kedves és figyelmes vagyok a lányokkal,de pl

egyikhez sem megyek oda puszit adni (majd jön aki akar)

nem adok igazat, csak mert nem egyezik a véleményünk

megmondom pontosan, hogy mit csináljuk (viszont megkérdezem,hogy ok-e)

Persze még sok összetevője van a dolgoknak, de talán érted így is, hogy mire gondolok.

2011. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Generalnak 100%-ban igaza van. Az én barátom is ilyen volt az elején, mint amiket leírtál, mégis meg tudott fogni. :)

22/l

2011. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%

Én csak régebben voltam félénk, ma már nem, oszt még sincs csajom:S

Mákos az akinek így van barátnője.

Túl sokat kockulok animéken, lehet többet kéne a városba piálni, nem tom valamit tennem kell, mert nem is az hogy ciki, hanem sz@r érzés egyedül, hiába van jópár haverom akkor se jó ez így. Legyél alfább, próbálj meg úgy viselkedni mint azok akiknek jól megy a csajozás!

F18

2011. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Á, erre jártak a pontozóhuszárok. :D
2011. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Minden hétern részegre iszom magam, bár cigizni sosem fogok, mert még a füstszagot is utálom.


A pia is csak azért kell, hogy laza, gátlásmentes lehessek, egy nagy hátránya van, hogy közben eltűnik az, aki valójában vagyok, eltűnik az az értelmes, kedves, félénk, érzelmes énem és helyette egy nagypofájú, laza, mindenkinek beszólogató, mindenkit megsértő idióta, buta fiú jön elő.


Csak így tudtam még lányokat leszólítani és hát érthető, ha jobb esetben adtak elérhetőséget, igaz azokból sem lett semmi, mert ugye józanon már nem merek még írni sem igazán a lányokra, mert addig agyalok, hogy végül bemesélem magamnak, hogy semmi esélyem ennél a lánynál.


Sokan meg alapból lekoptatnak vagy látják, hogy ittam hiába mértékkel, hogy csak hasson, de ne négykézláb másszak azért, gondolom értitek, mire célzok.


Amúgy meg az idegesít még nagyon, hogy józanon, amikor megyek suliba, mindig van pár lány, akivel szemezünk, de én ugye úgy alig merek valami csinálni, nem hogy még odamenni és leszólítani.


Ilyenkor jól jönne az ittas énem, csak akkor meg általában nem veszem észre, ha valaki szemez velem. Sőt csak megyek minden lányra, aki megtetszik egyből mindenfelé szemezés, megfigyelés nélkül.


Kezd elegem lenni már ebből a se vele se nélküle állapotból.


Nem várhatom el, hogy majd mindig piával a szervezetemben csajozzak.


Meg az egészségem is fontos nekem.

2011. okt. 24. 19:25
 20/22 anonim válasza:
Én csak ilyenre várok, irj egy privit. :-)
2013. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!