Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi vagy nő élete lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi vagy nő élete lehet nehezebb?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok a születéstől kezdve egészen a halálig.
2011. okt. 25. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
17%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:59

Mint valami hisztis kisgyerek mikor megvágja magát és rohan oda anyucihoz...

Több fájdalom származik belőle?Ja igen mert férfiakat lehet vele fogni és eldobni is....

És képzel ha áttudnám vállalni a szülési fájdalmakat én készség nélkül átvállalnám mert nem vagyok egy hisztis pi csa....

2011. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
95%

12:01

elismerem hogy vannak férfiak, akik nagyon nehéz fizikai munkát végeznek. De a legtöbben ülnek az irodákban, dirigálnak és mellette még jól is keresnek.


a nők legtöbbje gürizik egy sz*r melóhelyen (ápoló, eladó (ott is kell ám cipelgetni), szaros éhbérért) és még utána is mindent ők végeznek, kivéve ahol segítőkész a férfi.

2011. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
85%
a férfiak azt mondják hogy az ő életük nehezebb, nők azt hogy a nőké... legalábbis 90%-ban szóval erre a kérdésre úgy igazán nem lehet válaszolni. Miért nem elég az, hogy mindkét nemnek megvan a maga előnye és hátránya? egyik sem "nehezebb" mint a másik
2011. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
91%

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:09"


Ne akarj nő lenni. nem csak a szülési fájdalmakat kell átvállalni, hanem a sok munkát a gyerekkel, a sok háztartási melót, éjjel-nappalos ügyeletet, azt hogy állandóan frusztrált vagy és fáradt...

Utána azt, hogy nem kapsz munkát, mert gyereked van

Azt, hogy a férjed beszól hogy ő tart el és te nem csinálsz semmit....

És még azt is, hogy neveled a gyerekeket + nincs melód semmid és a pasid meg megcsal közben, mert ő megteheti...


ez csak egy hétköznapi példa hogy mit kockáztat egy nő....



Nem az én példám, de sajnos elég gyakori az ilyesmi helyzet.

2011. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%

válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:12

Én is utálom a semmirekellőeket!!!

Tudod én reggeltől estig gürizek,a mocsokban úszok,és hiába dolgozom szrásig magam mert nem kapok érte 200ezreket...

Én viszont irodában el nem bírnám magamat képzelni !!!Egész nap csak ücsörögni pff de gáz!!!

2011. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem a nők miért vannak olyan nagyra a szülésszel mint, ha valami középkori kínzás lenne. A nők azok akik gyereket akarnak és nem kell őket ütni azért, hogy szüljenek mivel ez az ő döntésük. Sok nő akar több gyereket is az első után, úgyhogy ne mondja nekem azt egy nő sem, hogy a szülés valami hihetetlenül elképzelhetetlenül nagy fájdalom ami a világ össze kínzásával felér. Ha tényleg így lenne akkor már régen kihaltunk volna. Egyébként is a nők fájdalomküszöbe magasabb mint a férfiaké.
2011. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 79%-os!

Megpróbálom magamat visszafogni, sejtettem, hogy e kérdés alatt sok lesz a hímsoviniszták és túlemancipált személyek által írt válaszok, de azt azért még nem gondoltam volna, hogy ilyen ostobenkó qrvák is mint te fognak válaszolni. (csak nem sikerült... :P) Az összes érved hatalmas baromság. Úgy csinálsz mintha az életében minden eggyes nőt megaroszakolnának, és kötelező jeleggel olyan férfihez mennéknek hozzá, aki nem tiszteli, nem szereti és csak azért "tartja el" mert kell a pu-nci. Az ,hogy egy szerető feleség és egy szerető férj akik nem csalják meg egymást, mert ŐK EGYMÁST AKARJÁK olyan szerinted nem is létezik? Az, hogy a nő megszüli a gyereket kötelező érvénnyle jelenti azt is, hogy ő már eltartott lesz? Gyerektartás és GYES nuku?Ha azt hiszed a gyerek egy teher, akkor te ne vállalj gyereket mert te nem fogod szeretni azt a szerepet, mert fogadd el, hogy mint nő, a gyerek hozzád fog jobban kötődni. Biológiai okokból marad az anya a gyerekkel, anyatej az eggyik legfontosabb tápanyag egy csecsemő számára, az állam próbálja biztosítja azt, hogy te szülés után vissza tudj térni dolgozni (óvoda, stb). Az hogy neked rossz élményeid vannak még nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen véleménnyel van. A lényeg, hogy nincs igazad. Ha valamit elgépeltem vagy félreérthetően írtam le azt sajnálom csak a hülyéken mindíg fel megy a pumpa. 18/f

2011. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
68%

Jaguar Warrior:

Sok nő akar több gyereket is az első után, úgyhogy ne mondja nekem azt egy nő sem, hogy a szülés valami hihetetlenül elképzelhetetlenül nagy fájdalom ami a világ össze kínzásával felér.


ennyi erővel felhozhatom azt, hogy a férfiak miért nem tanulnak? ha rendesen tanulnának az iskolában, akkor nem kéne nehéz fizikai munkát végezniük éhbérért. nem volnának estére hullák, volna idejük az egészségesebb étkezésre és minden másra.

2011. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi erővel miért nem tanulnak a nők, hogy ne szar munkát kelljen végezniük ahelyett, hogy rinyálnak a munka miatt? Sok nő dolgozik magas beosztásban cégvezetőként vagy vezérigazgatóként esetleg vállalkozóként így nem lesz főnöke akinek engedelmeskedni kéne.
2011. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
5%

12:18


:D igen biztos megcsalna.

a nők többször csalják meg a párjukat,mert genetikailag selejtek..jaja,jaj de nehéz nektek a munkahelyen :D el tudom képzelni..pár szopás a főnöknél és máris megy a fizetésemelés :D egy pozitív dolog van veletek kapcsolatban és az a pu*ci..nem,hogy szeretetet,de még szart se érdemeltek..még szerencse,hogy ebben az elkúrt országban van a legtöbb ribanc,megkönnyíti az ember dolgát,ha a nagyon kanos :D

2011. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!