Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi vagy nő élete lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi vagy nő élete lehet nehezebb?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok a születéstől kezdve egészen a halálig.
2011. okt. 25. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51


Ez az általános társadalmi berögződés. Tudod a férfiak nem mennek egy haverjukhoz, hogy kisírják magukat a vállán, hanem inkább elfojtják ami később jóval nagyobb gonddal jár.

2011. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
83%
11:52 vagyok ja az egyik legrosszabbat kihagytam: az állandó rettegést a teherbeeséstől, a mérgező fogamzásgátlók, amiktól még inkább nincs kedve a nőknek szexelni, és a harmadik hogy ez az egész mekkora nyűg egy nőnek ebben a dugásközpontú világban!
2011. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
93%

"de lényegében nekünk pasiknak sokkal nehezebb!!!Míg egy ronda lány is akárkinek széteszi a lábát szinte rögtön akad jelentkező,de ez fordítva már nem működik mert a nőknek több lehetőségük van válogatni!!! "


Úristen neked a dugás a fő problémád?

Elhiszed hogy a nőket ez érdekli a legkevésbé?

2011. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
18%
Akkor ne dugjatok csak a házasság után amikor már lehet gyerek és meg van oldva a probléma. Nehogy már mi erőltessük rátok a szexet, ti talán még jobban akarjátok mint a férfiak.
2011. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
85%

"Jó biztos vannak kivételek,de a nők többségének könyebb dolguk van a munkaerőpiacokon.Meg a nők a férfiakat valamennyire tudják uralni a pun cijuk miatt.,."


Hát látszik h nem értesz a nőkhöz... én meg azt vettem észre ha farkad van akkor te vagy a király!


Mi az a punci? Semmi. Több fájdalom van belőle nekünk nőknek mint amire kellene h jó legyen.

2011. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
13%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:52

Nos a mai világ ingen sok irodai munkásból van....te még nem jártál olyan füstös mérgező műhelyekbe ahol dolgokat gyártanak!!!

Lehet hogy többet kereshetünk meg nem vérzünk,de hidd el hogy sokszor keményebben megdolgozunk a pénzért mint a nők!!!Menj ki az utcára nézz körbe,nézd meg a lakásodat ahol élsz!!!Minden ami építve van férfi kezeket igényelt nos a kis apróságoknál már csajok dolgoznak...

A sexnél meg nem csak a csajoknál lehet probléma...pl ha én dolgozok egy olyan helyen ahol vegyszerek ívódnak a szervezetembe és a munka is fáradtá tesz ,nem biztos hogy jót tesz a kisöcsinek...

A másik..igen a nők szülik meg a gyereket,észrevettem hogy ez az apukáknak is nagyon nagy teherrel jár míg te csak a fájdalmakra gondolsz,ahelyett hogy a csodát látnád benne....

2011. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
17%
79% csak egyet mondj meg nekem, ha ennyire rossz a nőknek, a férfiaknak meg ennyire jó, akkor miért lesz 4x annyi férfi öngyilkos, mint nő? Jókedvükben megölik magukat?
2011. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
82%

Ne sajnáljátok a pasikat! Tudjátok miért élnek kevés ideig?


Mert ELB*SSZÁK AZ EGÉSZSÉGÜKET!


Akaratgyengék vagy lusták, amiből ez lesz:

-iszákosak

-játékgép/drog és egyéb függők

-egészségtelen kaják hívei

-nem mozognak ( a valaguk alatt mindig ott az autó)

-cigiznek.



Mondta is egy orvos, hogy a nők azért élnek tovább, mert ők jobban odafigyelnek az egészségükre + többet mozognak!

2011. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
19%

A különböző sportokat is a férfiak találták ki így most megdőlt a teóriád a mozgásról.

2. Bár nem néztem erről semmilyen statisztikát, de biztos vagyok benne legalább annyi nő dohányzik mint férfi, ha nem több.

2011. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
86%

"79% csak egyet mondj meg nekem, ha ennyire rossz a nőknek, a férfiaknak meg ennyire jó, akkor miért lesz 4x annyi férfi öngyilkos, mint nő? Jókedvükben megölik magukat?"


azért mert a nők nem mernek. Mert félnek, vagy egyszerűen NEM TEHETIK MEG HOGY ÖNGYILKOSAK LEGYENEK!


A nők sokat tűrnek. Egy pasi már sírna a hisztitől míg egy nő tűr, bármennyire is fáj neki.

2011. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!