Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi vagy nő élete lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi vagy nő élete lehet nehezebb?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok a születéstől kezdve egészen a halálig.
2011. okt. 25. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim válasza:
73%
Nőknek nehezebb a férfiaknak se könnyű
2012. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%

Karinthy azt mondta: a nő meg a férfi sosem értheti meg egymást, mert a férfi nőt akar, a nő meg férfit.

Hát én férfi vagyok és sosem akartam nő lenni.

Nem irigylem tőlük azokat a nehéz dolgokat, amiket már írtak, fel sem sorolom őket.

A saját nehézségeimmel meg tudok birkózni, természetes a számomra.

A felsorolt nehézségek nem kompatibilisek, nem összehasonlíthatók.

Mintha azt kérdeznéd, mi a jobb: a tejfölös, sonkás bableves, vagy a milói Vénusz?

Hát én imádok férfi lenni, másképp nem is tudnék élni.

Hogy ez jó, vagy rossz, arról sejtelmem sincs...

2012. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, végre egy értelmes válasz. Pontosan ez a kulcsmondat: A kompatibilitás hiánya miatt nem lehet összehasonlítást végezni. Én is férfi vagyok, nem akarok nő lenni (bár kipróbálnám h milyen lenne :D). Ugyanakkor egy nő sem szeretne általában férfi lenni, így ez az érvelés sem utalhat arra, hogy kinek nehezebb az élete.
2012. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
68%
minden válaszba azt látom hogy miszerint a nőknek nehezebb azt felpontozzátok miszerint a férfiaknak nehezebb azt le szerintem EGYIKNEK SE nehezebb a férfinak se de a NŐKNEK SE .na lehet lepontozni.....
2012. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
0%
A férfiaknak nehezebb az életük még az ismerkedés is nehezebb férfiként mert egy ronda csajt akárki ágyba visz de ez fordítva nem ugyanaz és nő vagyok tehát szerintem inkább férfi
2014. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó te nem nő vagy hanem egy kiábrándult csalódott szűz pasi, akinek a farka körül forog az uncsi kis élete. Ha mégis nő lennél, akkor inkább hallgattál volna..

nyilván pasi vagyok..

2014. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni hogy erre az oldalra r^bancok és papucsok járnak és a kompatibiltásos dologgal eggyet értek és amúgy is a kérdésre nem lehet válaszolni nők a nőre a férfiak a férfira érvelnek szóval hiába jönnek a nők a szüléssel és a férfiak az önygyilkosságal ezektöl nem lesz senkinek az élete nehezebb lehet lepontozni de sz^rokrá amin lehetne veszekedni az most a háború ami közelít és mivel 22 vagyok ha kell bevisznek azt vehetem elő megint az M-20 at a helyesirási hibákért sorry de teló :D
2014. aug. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 King Robi válasza:
61%
Az élet szakaszokra osztható, Szerelmileg vagy kapcsolatilag a férfiaknak 20 és 40 között könnyebb, fiatalkorban kiválogatnak a lányok, nagyobbak leszünk kiválasztanak, megöregszünk elvernek!Munkában a területünk adja meg a siker lehetőségét, a nőknél a gyerekek zavart jelenthetnek a karrierben, a férfiaknál az hogy nem akarunk alárendeltek lenni, és az hogy jóeséllyel megrokkanhatunk a vége előtt is.További tényezők hogy mennyire iszunk és vagyunk hűtlenek, ami változó, és a két nem között változó az emiatt kialakulhat ó fe
2019. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 King Robi válasza:
100%
...szültség
2019. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!