Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna szép lány ha csak úgy ni megcsókolnám?

Figyelt kérdés

Fogadtak velem az osztálytársaim, hogy nem merem, 20 ezer ft ban fogadtunk, minden holnap után dől el XD


Szerintetek merjem megtenni?

Te (ha szép lány vagy válaszolj) mit szólnál hozzá?


Nem vagyok az a csajozós tipús, amúgy is sok a ribanc a suliban, nekem meg normál csajkell...


2011. okt. 26. 18:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
94%
Neki praktikus lesz, hogy ott a nyelved a fogai között... már nem is kell megkeresni a térdével a t*ködet...
2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen haverjaim lennének már gazdag lennék. Mindenképp tedd meg, 20k meg rossz esetben egy jó nagy pofon, szerintem megéri.:D
2011. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
82%
20 ezerért ez semmiség :D talán még én is bevállalnám, pedig sose csókolóztam még :)
2011. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
90%
ha nem vagy helyes felpofoználak, sőt többnyire a szép lányok ismertek is a suliban így tuti elmondanám egy "havernak" utána meg vess magadra... totál égés meglenne a suliba az tuti... azért vigyázz magadra :)
2011. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Mi az hogy "helyes" ?
2011. okt. 26. 20:53
 26/64 anonim ***** válasza:
35%
a 20asból elmehetsz qvázni:D
2011. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim válasza:
71%
Szólj a csajnak hogy fogadtál 10ezer forintba a haverjaiddal de nem nagyon mered ezt tenni vele, viszont szívesen megcsókolnád csak nem így. Majd ajánld fel neki hogy odaadod a 10ezer forintot ha megcsókolhatod mert megbántad hogy fogadásból akartad megcsókolni, de nem akarsz a haverjaid előtt beégni.-> Eredmény: kicsit kétes gondolati lesznek rólad de közel se olyan mintha csakúgy odamennél megcsókolni, és lesz 10 ezer Ftod és nem égsz be a heverok előtt és esélyed is lehet a csajnál (Mindez addig áll fent amég ki nem derül mások számára h adtál neki 10 ezret vagy az ő számára h 20ba fogadtatok)
2011. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
84%

Hát remélem feljelentést tesz, de legalább úgy képen ver, hogy kiesik pár fogad. XD XD XD

Mennyiért erőszakolnál meg valakit...?

Ahogy lejön, elég fiatal lehetsz, arra is gondolj, hogy egy csaj kedvét elbaltázhatod, meg egy rossz élmény lesz neki a dolog.

Mellesleg szerintem a 20ezret sose kapod meg. XD

2011. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
de, megkapom, a fiúk már össze is dobták a pénzt, 10 ezret kaptam már és utána is kapok 10-et, ha meg nem csinálom meg vissza kell adjam azt a tizet amit már kaptam :P
2011. okt. 27. 12:10
 30/64 A kérdező kommentje:
kérdésedre válaszolva 20 millió forintért megerőszakolnék egy jó csajt :P
2011. okt. 27. 12:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!