Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna szép lány ha csak úgy ni megcsókolnám?

Figyelt kérdés

Fogadtak velem az osztálytársaim, hogy nem merem, 20 ezer ft ban fogadtunk, minden holnap után dől el XD


Szerintetek merjem megtenni?

Te (ha szép lány vagy válaszolj) mit szólnál hozzá?


Nem vagyok az a csajozós tipús, amúgy is sok a ribanc a suliban, nekem meg normál csajkell...


2011. okt. 26. 18:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Kmety László válasza:
Megtaláltam az elveszett testvéremet
2015. ápr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim válasza:
Együtt vagytok még? (Kíváncsi vagyok) :3 :D 15/L
2015. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Mi is fogadtunk ilyenbe hogy odaadják az osztondijjukat ha adok a csajnak egy nyelvést akkor kaptam egy hatalmas pofont egesznap csengett a fülemet a az inyem is begyulladt de par napra ra magahoz hívott a csaj suli utan es megbeszetuk aztán tok jol alakult minden..
2015. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim válasza:
Ha öda jönne megcsókolna? Adnék neki egy pofont!
2016. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!