Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna szép lány ha csak úgy ni megcsókolnám?

Figyelt kérdés

Fogadtak velem az osztálytársaim, hogy nem merem, 20 ezer ft ban fogadtunk, minden holnap után dől el XD


Szerintetek merjem megtenni?

Te (ha szép lány vagy válaszolj) mit szólnál hozzá?


Nem vagyok az a csajozós tipús, amúgy is sok a ribanc a suliban, nekem meg normál csajkell...


2011. okt. 26. 18:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
84%
20ezer ftért simán csináld meg ebben a válságban minden forintra szükség van :D
2012. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 Egy csajszii válasza:
100%
Szerintem meg hagyd a csajt probáld bele képzelni magad a helyébe b*zd meg nem valami jjó érzés tudom mert már csinálták ezt velem és orba b*sztam mert ök is fogadtak és nagyon szar lessz talán neked is mert gyötörni fog a lelki ismeret ha a csajnak olyat csinálsz amit ö se akar (bocsi a helyes irási hibákért)
2012. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
örülne.)
2012. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dugtad meg az egész suli előtt a folyosón hmm?
2013. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Mert olyan hamar azért én sem megyek el :)))


Közben összejöttem a csajjal :))

2013. jan. 23. 13:35
 56/64 anonim válasza:
100%

L.O.L azért jól összehoztad

lesmárolod aztán jársz vele XDD

DiKK

2013. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttél? 20.000ft és még egy barátnő is? Nem vagy semmi. Hogy jottetek össze, hány éves vagy? :D
2013. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
XD
2013. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
hát elég durva hogy összejöttetek..:o :DD ő mégse r*banc volt?
2013. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:
100%
Csak akkor csináld ha ugy gondolod h járnál is vele, am mind1 h nézel ki, tudod eleget tudok ahoz h ha a tökéletes pillanatban csokolod meg akkor mind1( mondjuk ne legyél bűnronda) az h tényleg ne mások előtt ha nem mondjuk egyszer kisérd haza suli után vagy valahol, kettesben ... és az h beszélj szoval ne csak az h megcsokolod azt elmész ... ha nem haza kiséred és mondasz valamit a szeméről és megcsokolod am ancsokot ne cseszd el bár ha az előbbieket be tartod akkor mind1 :) a lényeg h ne perverznek hanem egy kedves srácnak tűnj és tényleg ha megteszed akkor gondold is komolyan na azt sok sikert :$ :)
2014. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!