Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 2 lány bejön mind a 2ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 lány bejön mind a 2ő nemtom kit válasszak?

Figyelt kérdés

A helyemben ki melyiket választaná? Fontos lenne mert nagyon bejön mindkető és nem szeretnék rosszul dönteni.


1. lány:

Már vagy 3 éve ismerem jól elvagyunk meg minden sokat beszélek vele minden nap. Nagyon kedvelem őt és ő is engem és hát már egyszer kérdezte hogy járnék e vele? Mondtam igen. Ráadásul mindent megbesz lehet vele beszélni rendesen bármiről és megbízik bennem én is benne. Ilyen nagyon aranyos csaj modell alkatú ráadásul :D . Csak ez az hogy a hétvégén szakított a pasijával 1évet voltak együtt aztán mikor beszélgettünk véletlenül rákérdeztem hogy nem járna e velem ? nem tom hogyan jutottunk oda éppen vigasztaltam de nah a lényeg hogy megbesz hogy komolyan gondoltam és igen járna csak várjunk egy kis időt vele mondom ok rajtad múlik. Aztán láthatóan vidámabb volt. Nade ez most lényegtelen... a lényeg hogy bejövünk egymásnak jól nézki minden.


2. lány:

Őt csak nemrégóta ismerem úgy 2 hónapja őt is vonzónak találom igaz ő nem modell alkatú hanem kicsit duci de még olyan aranyosan duci :D... Vele ios beszélek csak kicsivel kevesebbet. Róla nemsokmindent tudok mondani mert hát még annyira nem ismerem csak vonzó ő annyit mondott aranyos vagyok és lehet velem beszélni nem vagyok annyira beképzelt mint mások.


Még annyit hogy az 1. 17 éves és nem ott lakik ahol én. A 2. 16 éves és egy városban lakunk. Mind a 3an egy suliba járunk a két csaj osztálya fura de egymás melett van :D

Én 18 vagyok és hát eddig csajokkal kapcsolatban mindig rosszul döntöttem egyik barátnőmmel sem volt sajnos komoly kapcsolat pedig olyat szeretnék. Az 1. szinte mindent tud rólam még a 2. csak most kezd megismerni.


Egyenlőre úgy vagyok hogy most majd alakul vhogy de most azt nem tehetem meg hogy összejövök az egyikkel aztán ha nem működik ott a másik :S ez olyan szemétségnek tűnik nekem....


2011. okt. 26. 18:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nos hát első:

amiket leírtál csak 3 az ami tényleg úgy van és mire végigolvastam végig az elsőre gondoltam.

Többiek :

Hát a 2.al most kezd alakulni csak nemtom hogy fog alakulni. És hát ő is járt már vkivel elöttem. És hát éppez az amiért nemtom kit válasszal lehet hogy 1. úgy van ahogy egyikőtök mondta hogy jóvagyok én is még nincs más és csak ezért akar járni velem + nem biztos hogy akar csak mégsem akart megbántani. Gondoltam már rá én is.


De most komolyan kedvelem az 1sőt nagyon ő is és tudom hogy ez kölcsönös. De a másik is bejön. Mind a 2ővel szivesen járnék.


Nem azt akarom hogy más döntsön csak ki hogyan döntene? Az érdekel. Én még nem tudom hogyan döntenék még kivárom hogyan alakul a következő 2 hét és utána.

2011. okt. 26. 18:25
 12/18 anonim ***** válasza:
"2ő"? "1ső"? Jézusmária...
2011. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A 2.-at mert ha szeretted volna igazán az elsöt nem szerettél volna bele a másodikba. :) De ez a te döntésed
2011. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

bocs az íráshibákért csak gyorsan írtam...


daviodavio :

VAn benne valami ezen még nem gondolkoztam.

2011. okt. 26. 18:49
 15/18 Kecseskaviár ***** válasza:
Szerintem azt válasz amelyiknek nagyobb a f*sza...
2011. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Na hogy döntöttél? Mi lett utána? :)
2012. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
1 (de ez a TE döntésed nem a miénk!)
2015. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hűha! De jó, hogy te kettő közül választhatsz, másnak meg wgy sem jut!
2022. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!