Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akiknek nincs párjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek nincs párjuk, barátaik mivel ütik el a szabadidejüket, mint a péntek estéket, amikor mindenki szórakozni megy? Nem hiányzik a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 18:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Általában elég egyedül szoktam lenni, mivel nemhogy barátaim, de még ismerőseim se nagyon vannak. Ha már eddig (25/f) nem jött össze semmi, nem hiszem, hogy most már bármi is változna, úgyhogy próbálok nem is nagyon belegondolni. Amúgy meg filmeket nézek vagy olvasok ilyenkor.
2011. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Smartguy86 ***** válasza:

"Ha már eddig (25/f) nem jött össze semmi, nem hiszem, hogy most már bármi is változna, "


Ha eddig nem haltál meg, akkor most már nem is fogsz? Ügyes gondolatmenet :DDDD


Megjegyzem, a te időd ketyeg. Nem más életét baszod el, hanem a sajátodat. Ahogy a kérdező is!

2011. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Párom meg barátaim nincsenek(nem is voltak),viszont van pár haver meg ismerős.Velük szoktam kocsmázni járni hétvégenként.


21/F

2011. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Nem más életét baszod el, hanem a sajátodat. Ahogy a kérdező is!"


Nagyon tévedsz. Eddig mindig mások baszták el az életem. :)

2011. okt. 28. 19:11
 15/26 anonim ***** válasza:

"Ha eddig nem haltál meg, akkor most már nem is fogsz? Ügyes gondolatmenet :DDDD "


Nem, de ez eddigi életem alapján alapján kb. annyi esélyem van találkozni bárkivel is akinek csak egy kicsit is szimpatikus lennék, mint megnyerni a lottó ötöst.


Az meg, hogy ketyeg az időm, tudom, és próbálok is változtatni, de...

2011. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem sincs párom,mégis bulizok, szórakozom, élem az életem, boldogan. Ki kell élvezni a szingliség nyújtotta szabadságot is :) 22/L
2011. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Smartguy86 ***** válasza:

"Nagyon tévedsz. Eddig mindig mások baszták el az életem. :)"

Nagyszerű. Egy önigazoló! Nem mások baszták el, te basztad el. Ismerd el!


"Nem, de ez eddigi életem alapján alapján kb. annyi esélyem van találkozni bárkivel is akinek csak egy kicsit is szimpatikus lennék, mint megnyerni a lottó ötöst. "


Te szimpatikus lennél? Te legalább bevallod, hogy te vagy a hibás a dologban. Ez az első lépés a megoldás felé. Most állj neki és változz! Ne legyél egy lusta, kényelmeskedő szarkupac!

2011. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"Nagyszerű. Egy önigazoló! Nem mások baszták el, te basztad el. Ismerd el!"


Nagyszerű. Egy okoskodó! Hidd el ha elbaszok valamit, akkor azt elismerem. De ne akard jobban ismerni az életem, mint én. :)

2011. okt. 28. 19:38
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért srácok mit ne mondjak kész úriemberpalánták vagytok :D "Nem én basztam el" "Szarkupac"

Hehe :DD

2011. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Olvasgatom a gyk.hu-t Rajzolok(ki mit csinál ugye)

És igazából, most le is fekszem mint 1 óvodás...alvás az élet értelme :D

2011. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!