Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akiknek nincs párjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek nincs párjuk, barátaik mivel ütik el a szabadidejüket, mint a péntek estéket, amikor mindenki szórakozni megy? Nem hiányzik a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 18:40
1 2 3
 21/26 Smartguy86 ***** válasza:

Nagyszerű. Egy okoskodó! Hidd el ha elbaszok valamit, akkor azt elismerem. De ne akard jobban ismerni az életem, mint én. :)


Nem akarom a te konkrét életedet ismerni, csak annyit tudok, hogy mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Ha valaki átbaszott, akkor is te vagy a hibás, mert hagytad magad átbaszni. Ha valaki kirakta a szűrödet, te vagy a hibás, mert hagytad addig fajulni a dolgokat. Ha te nem vagy boldog, akkor te vagy a hibás, mert meg se próbálsz ellene tenni...

2011. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

kb. csak egy haverom van, akihez átmegyek, olyankor ő gépezik én meg ülök és nem csinálok semmit. Ő sokkal nagyobb kocka mint én, de legalább akkor "társaságban" vagyok. Ha viszont nem megyek át, akkor netezek...

19/F

2011. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

"akkor te vagy a hibás, mert meg se próbálsz ellene tenni"


Most nem is szeretnék ellene tenni semmit. :) Egyelőre jól elvagyok magammal, eddig mindig mások voltak a fotnosak, most csak én vagyok és én számitok. :)


A kérdés meg nem arra irányult, hogyan szerezzek csajt vag barátokat, mert mind a kettőben jártas vagyok, hanem arra, hogy mivel leet elütni az időt, ha éppen nincs semmi. :) Érdemegleges válaszod eddig = 0. :)

2011. okt. 28. 20:08
 24/26 Smartguy86 ***** válasza:
Őőőő oké. Akkor nem szóltam. Amúgy ha már válasz kell: tanulj, olvass, művelődj. Még hasznodra válhat. Barátkozásnál is, meg csajozásnál is!
2011. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek Smartguy86-tal, a számból vette ki a szót!


Pénteken mostanában pohár árában isszuk a korsó Ászokot. De ma aludtam este. Az előző estét pihentem.


Barátomból van néhány, haverból ezernyi, komoly kapcsolatom most nincs, de bármerre is megyek, szinte mindenhol megismerkedek valakivel. Legyen az szórakozóhely, vagy akár egy villamosmegálló... mellette randik ezerrel, bár nem Benkő vagyok, hogy feltétlenül feleséget keressek... :-D


Amúgy, most is éjjel 2:13-kor hívott az egyik haverom, miközben ezt írtam, hogyha fenn vagyok, akkor átjönne és hozna 1-2 sört.


egy 24 éves férfi

2011. okt. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2:13 kor 1-2 sört, az alkoholizmus jelei!
2011. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!