Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi annak az oka, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka, hogy a mai lányoknak inkább bejönnek az úgymond "ROSSZ FIÚK", mint az intelligens, figyelmes, házias, rendes szakmájú fiúk, fiatalemberek?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet hallani, hogy nincsenek megbecsülve a lányok által azok a fiuk, fiatalemberek, akik soha nem balhéznak, nem isznak, nem cigiznek és tisztelik a párjukat. Mi ennek az okat? Nem ez lenne a normális?
2011. okt. 29. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerelmes vagyok egy jó fiúba, ő meg le se szar... Akkor meg nem tökmindegy?
2011. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
78%

"egy rosszfiú izgalmas, van egy bizonyos vonzereje, amivel szinte bármelyik csajt leveszi a lábáról:) A mosolya, a gesztusai wáá:P van hangulat, ha vele vagy...és azt képzeled róla, h az ágyban is jó, durva, kielégeti minden vágyad...:)"


Az ilyen pasasok női szoktak rendszerint bedagadt szemekkel meg kiköpött fogakkal közlekedni az utcán. :D

Jake the Muss biztos bejönne neked.

2012. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
25%
Vonzoak :$$
2012. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Golan Trevize ***** válasza:
76%
Mert ez tanulják a TV-ből...
2012. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Teloszam? Nekem nem kell rosszfiú legyen normalis es ne visszahúzódó mert nekem nincs temam es akk neki kell legyen xd.
2016. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!