Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kicsik a melleim, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kicsik a melleim, mint ennek a lánynak a képen-ez ugye egyáltalán nem vonzó?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 30. 10:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vagy. Tudtommal ez a mellméret cidri a nőknél pont olyan mint a péniszméret gondok férfiaknál. A másik nem nem 95%-nak mindegy és csak 5%-nak számít ez nagyon. Persze vannak olyan férfiak akik azt mondják, hogy kis mellű nőhöz hozzá sem nyúlnak, mint ahogy vannak olyan nők is akik azt mondják 18cm alatti pénisszel ne is álmodjak róla.

Persze a százalékos értékeket csak hasra ütés szerűen írtam. Nekem tetszik egy ilyen mell. Akkor van gond ha tényleg nagyon nagyon kicsi, annyira, hogy nem is látszik, de ez férfiaknál is így van. Egy nő nagyon nem nőies teljesen lapos mellkassal mint ahogy egy férfinek sem elég egy 8 centis pénisz, akármennyire nem a méret számít.

2011. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Teljesen fölöslegesen aggódsz. Egyébként sem általánosíthatsz van akinek ez tetszik van akinek pedig az.

A képen lévő csaj pedig teljesen oké. Az arca nem tetszik mondjuk :)

2011. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki vonzo tud-e lenni mas szamara, nem ezen mulik.

En peldaul tudnek neked linkelni kepeket olyan hires nokrol, akiknek kicsi a melluk es vonzoak szamomra es olyanokrol is, akiknek kicsi a melluk es nem vonzoak szamomra.

Ugyanakkor tudnek linkelni kepeket olyan nokrol is, akiknek nagyobb a melluk es vonzoak szamomra es olyanokrol is, akiknek nagyobb a melluk es nem vonzoak szamomra.

Es valoszinuleg ezzel a legtobb fiu ugyanigy van...


Szerintem keves azoknak a fiuknak/ferfiaknak a szama, akik onmagaban, csak es kizarolag a mellmeret alapjan dontik el, hogy egy lany vonzo-e, vagy sem, ez csak egy reszlet a sok kozul, aminek valoszinuleg a kelletenel te joval nagyobb jelentoseget tulajdonitasz.

2011. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ne máár, ez hol lenne probléma? :D Te is írtad, hogy feszesek a combjaid, popsid akkor meg hol a baj, biztos remekül nézel ki. Szerintem ezen nem múlik semmi.

Engem például inkább a comb izgat meg a feszes fenék, a mellnél csak annyi, hogy ne legyen "hegyes".

Persze én mondhatok bármit elsősorban magadnak kell, hogy tetszél, de az butaság, hogy egy ilyen mell nem lehet vonzó!

2011. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy az egyik lány ismerősöm megcisnáltatta a melleit és hát most olyan, hogy egyből észreveszed, de nem a lányt hanem a melleit. Zavaró szerintem és annyira látszik, hogy nem természetes. (bár gondolom a méretet műtét előtt be lehet lőni)

Sok pénz nem is veszélytelen és kizárt dolognak tartom, aki csak az XXXXXL-es melleid miatt van veled azzal valami baj van. Fel a fejjel :)

2011. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkorák kb. a melleim és engem is zavarnak, főleg hogy a környezetemben élő lányok többségének C kosaras a melltartómérete. Gondolkoztam azon, hogy megműttetem, de én is inkább a természetesség híve vagyok. Barátkozz meg vele, mást nagyon nem tudsz tenni.
2011. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezen engem kifejezetten izgat, imádom az ilyen ciciket:)
2011. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem a mell a lényeg hanem a kisugárzás!!!!!!!!!
2011. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább legyen kisebb, de természetes, mint nagyobb mű...
2011. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Gergo_30F ***** válasza:
dehogynem
2011. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!