Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok! Benne lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Benne lennétek egy álkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A lényege, hogy a haveri kör és a család miatt úgy feltűntetni, mintha járnánk egymással, de közben ez csak egy jó kis megrendezés lenne.


Nagyon rossz, hogy mindenki lenéz, mert nincs barátnőm és mindig éreztetik is, hogy ők milyen jól meg vannak egymással.


Nem kell semmi extrát teljesíteni csak néhányszor tali előttük, hogy hadd lássák nem vagyok már egyedülálló.


2011. nov. 3. 16:21
1 2
 11/15 anonim válasza:
annyira csak nem vagy szar... sztem csak beakarod lőni a lompost valamelyik jelentkezőnek... ;) xD
2011. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

tegnap 22:04


annyira mégis szar vagyok, ha még egy nyavalyás smárolásom sem volt még :S

2011. nov. 10. 20:36
 13/15 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz?18/L
2011. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Én megtenném ,mert sajnállak de nem Hajdú-Bihari vagyok....

2011. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Helló


Nem jelentkezni jöttem, csak érdeklődni, hogy alakult azóta az életed? Kíváncsi vagyok. :)

2012. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!