Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben a férfi érez valamit a nő iránt?

Figyelt kérdés

Ha adott két fiatal, akik kedvelik egymást, de nincs köztük semmi, csupán sokat keresik egymást, nem személyesen.


Gyakran találkoznak személyesen is, de a telefon a fő kommunikációs eszközük.


Ha a férfi azt mondja a lánynak, hogy úgy látja nagyon jóban van egy másik férfival és ezt szóba is hozza, pedig előtte olyat soha nem tett, akkor lehet érez a lány iránt valamit? Ha úgy mondja, hogy a lány féltékenységnek érzi.


De miért nem vallja be akkor a lánynak az érzéseit, ha tudja, hogy a lány kedveli őt?


2011. nov. 4. 12:11
1 2 3 4
 11/36 Chupachups ***** válasza:
Itt minden annyira egyertelmu,hogy az mar faj.A mai vilagba ne vard mar el tole,hogy lepjen, ha eddig nem tette nem tudom ha ezentul megfogja tenni. Lepj te nincs ezzel semmi gond.
2011. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Igen. És telefonban még aznap este szóvá tette nekem, persze nem úgy, hogy jaj féltékeny vagyok rá.


Csak gúnyosan kissé. Érdekesnek találtam, hogy ezt így megjegyzi nekem.


Mit gondolsz? OLvas már vissza, megérted a kommenteimből.


Nem tudom, mit gondoljak és legfőképp azt nem, mit tegyek?

2011. nov. 4. 12:31
 13/36 A kérdező kommentje:

Chupachups ,


Egyértelmű????? Neked az?


És , ha tévedünk, nagyon lejáratom magam előtte nőként akkor. De mégis mit mondhatnék neki? Nem vallahtom be, hogy úgy érzem, szeretem, ez sok lenne így.


Segíts már kérlek, nem akarom elveszíteni, azt nem bírnám elviselni. :(

2011. nov. 4. 12:33
 14/36 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél??Gondolom felnőtt ember vagy meg ős is,el kellene tudni dönteni hogy mit akartok egymástól....nem itt köntör falazni...ha annyira akarjátok vagy te akarod őt akkor nyissál te jobban ő feléje,lehet hogy csak egy kis bátoritásra van szüksége...ez teljesen egyértelmű hogy tetszetek egymásnak és mind a ketten azt akarjátok...ha ő nem tud nyitni akkor bátorítsd és nyissál felé te...
2011. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Miért nem közeledünk egymás felé?


Na azt nem értem én sem.


Hosszú lenne mindent leírni, de úgy érzem vonzódik hozzám, de mivel nem lép felém határozottan, így félek, nem úgy, ahogy én hozzá, és így nem merek elmondani neki az érzéseimről semmit.


Azt szokták mondani, ha egy férfi akar valamit, azt el is mondja. Na erre várok.. csak kezd a beszélgetéseink száma csökkeni és ez megrémiszt engem.

2011. nov. 4. 12:36
 16/36 anonim ***** válasza:
Figyu én azt mondom mivel félsz hogy elveszíted őt,ezért muszáj lesz nyitni feléje neked és akkor kicsit felbátorodik talán,még mindig jobb és megpróbáltad mint hogy elveszítsd őt...
2011. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Oké, de egy szerelmi vallomás sok lenne.


Hogyan nyissak felé? Ez a helyzet annyira nehéz, nem volt még ilyen.

2011. nov. 4. 12:37
 18/36 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, ha egy férfi akar valamit, azt el is mondja.


Hét ez nem mindig igaz,nem minden férfi és nem minden nő egyforma...valaki lehet hogy kicsit félénkebb és bátortalan és több jelzésre van szüksége hogy lépjen,nincs meg írva a nagy könyvben hogy a férfi oda megy és mindent elmond neked...nem férfi egyforma..valaki nyomulósabb valaki bátortalanabb...

2011. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

De hogyan nyissak?


Jó ideje (kb 2 hete) nem láttam és még kb ennyit nem fogom. Írjak rá?


Írtam már neki olyan sms-t,a miben éreztettem vele,hogy aggódom érte, fontos nekem. Na ezt követően volt a féltékenységi nap. És kimerte mondani, mintha bátrabb lett volna, talán az sms-től.


De azt hittem amikor szóvá tette, hogy sinen vagyunk, de még mindig nem.


Akkor mit tegyek még?

2011. nov. 4. 12:39
 20/36 A kérdező kommentje:

De a hétköznapi életében egy nagyon közvetlen, könnyen beszélgetős, barátkozós típus.


A magánéletében meg lehet az ellentétje?

2011. nov. 4. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!