Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben a férfi érez valamit a nő iránt?

Figyelt kérdés

Ha adott két fiatal, akik kedvelik egymást, de nincs köztük semmi, csupán sokat keresik egymást, nem személyesen.


Gyakran találkoznak személyesen is, de a telefon a fő kommunikációs eszközük.


Ha a férfi azt mondja a lánynak, hogy úgy látja nagyon jóban van egy másik férfival és ezt szóba is hozza, pedig előtte olyat soha nem tett, akkor lehet érez a lány iránt valamit? Ha úgy mondja, hogy a lány féltékenységnek érzi.


De miért nem vallja be akkor a lánynak az érzéseit, ha tudja, hogy a lány kedveli őt?


2011. nov. 4. 12:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

ké, de egy szerelmi vallomás sok lenne.



Nem kell szerelmi vallomás,vannak apró női taktikák amiket be kellene vetned,bár mivel én nem nő vagyok ebben nem tudok tanácsot adni...talán annyi hogy jobban érdeklődjél íránta,legyél hozzá kedvesebb valami egyértelmű jeleket küldjél feléje,nem kell neked szerelmet vallanod...ha nagyon figyel rád és érdekled akkor úgy is veszi a jeleket..

2011. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felnőtt emberek vagyunk, de néha olyan nehéz vele..... nem értem és nem tudom ebből kifolyólag, hogy mely lépés lenne helyes és mely helytelen?
2011. nov. 4. 12:42
 23/36 A kérdező kommentje:

Ezt is tettem. Nagyon kedves vagyok vele, a szemébe nézek, éreztetem vele,hogy a mosoly csak neki szól.


Látod az sms-től is határozotabb lett, na de addig is tartott.


Úgy érzem, ha konkrét jelet kap, előre lép 1-et, na ekkor én megörülök, hogy végreeeeeeeeee, és a következő lépése, 2-őt hátra, megint ott tartunk, ahol előtte.


Hogyan zökkentsem ki ebből?

2011. nov. 4. 12:44
 24/36 A kérdező kommentje:
Szerintetek bennem nem biztos, vagy az érzéseiben, már ha vannak?
2011. nov. 4. 12:44
 25/36 anonim ***** válasza:
hát valószínű nem egy határozott paliról van szó,vagy pedig kicsit több idő kell neki...vannak akik nem tudnak egyből lépni...adjál neki egy kis időt és persze ne add fel,ha a sors és legfőképp ti együtt akartok lenni akkor együtt is lesztek..
2011. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

ma 12:44


Hogy mik az érzései azt neked kell tudni...amúgy ha ennyire határozatlan akkor vagy nem tudja hova tenni az érzéseit,vagy teljesen közömbös vagy neki vagy pedig abszolut nem akar semmi,amit kétlek mert akkor nem duzzogni a másik pasi miatt akivel beszélgettél,szerintem ez még jobban elvette az önbizalmát neki...

amúgy mennyi idősek vagytok ha szabad tudni?

2011. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

21-29 évesek vagyunk.


Na kedves utolsó, de te mégis azt gondolod, hogy érez valamit, mert nem tette volna szóvá?

2011. nov. 4. 12:53
 28/36 A kérdező kommentje:

Adjak idő?


Hónapok óta ezt csinálja velem.

Úgy érzem magam, mint egy mókus a mókuskerékben. Egyszer jelet ad, akkor boldog vagyok, mert remélek, majd mikormár azt gondolnám , lépni fog, érzem, akkor meg közömbösen viselkedik, és elmegy az egész kedvem. Hol ilyen, hol olyan....nem tudom mire vélni.


Meg kellett volna kérdeznem, hogy miért teszi szóvá a férfit! És én hülye kihagytam egy ekkora lehetőséget.. :(

2011. nov. 4. 12:56
 29/36 anonim ***** válasza:

Na kedves utolsó, de te mégis azt gondolod, hogy érez valamit, mert nem tette volna szóvá?


Hát szerintem zavarja a dolog ennyi...hát ha szóvá tette akkor nem hiszem hogy ha nem érdekelné akkor szóvá tette volna...meg szerintem a duzzogás is annak köszönhető én úgy gondolom...nyugi legyél türelmesebb én szerintem oda van érted csak még ős sem biztos a dolgában úgy ahogy te sem szerintem....amúgy nem ártana hamarosan egyikőtöknek lépnie...

2011. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 menta34 ***** válasza:

Találkozzatok és legyetek kettesben. Ez a lényeg. Nem telefonon görcsölni.

Szerintem lépj te, hívd el valahova valamiért:) Moziba, kajálni, kiállításra, kirándulni, lakásra vagy akármi :) Mond, hogy rossz a géped nézze meg, vagy mond, hogy ünneplés lesz nálad és meghívod, aztán amikor odaér mond, hogy nembaj ha cask ketten lesztek? stb. találj ki valamit :) Telefonon ezt nem lehet és csak gyötröd magad meg lehet ő is...

2011. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!