Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben a férfi érez valamit a nő iránt?

Figyelt kérdés

Ha adott két fiatal, akik kedvelik egymást, de nincs köztük semmi, csupán sokat keresik egymást, nem személyesen.


Gyakran találkoznak személyesen is, de a telefon a fő kommunikációs eszközük.


Ha a férfi azt mondja a lánynak, hogy úgy látja nagyon jóban van egy másik férfival és ezt szóba is hozza, pedig előtte olyat soha nem tett, akkor lehet érez a lány iránt valamit? Ha úgy mondja, hogy a lány féltékenységnek érzi.


De miért nem vallja be akkor a lánynak az érzéseit, ha tudja, hogy a lány kedveli őt?


2011. nov. 4. 12:11
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Duzzog? Azóta már beszéltünk párszor. De nem hív annyit, mint korábban.... nem tudom mi az oka.


De azt hiszem, a legjobb az lenne, ha felhoznám ismét a témát a srácról és megkérdezném, hogy miért gondolta azt? És miért érdekli egyáltalán?


És valahogy kinyögni,hogy engem az a férfi hidegen hagy, te viszont cseppet sem.

2011. nov. 4. 13:13
 32/36 anonim ***** válasza:

És valahogy kinyögni,hogy engem az a férfi hidegen hagy, te viszont cseppet sem.



Na akkor ezt szépen így mond meg neki!!Ebben benne van az is hogy te mit érzel,ezt szépen egy jól időzitett pillanatban mond meg neki!!

2011. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Rendben van. Már csak az kellene, hogy találkozzak vele.


Vagy szerinted probléma, ha ezt telefonban mondom el, mert nem látom most még kb 2 hétig. Ott kimondani is könyebb lenne.

2011. nov. 4. 13:29
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen nagyobb az esély a dologra...vagy is hatásosabb pont azért mert telefonban bármit könnyen kimond az ember,de végülis mondhatod telefonba is...ez a rövid mondat amit az előbb mondtál ez tökéletes,ebben minden benne van.Sok sikert!:)
2011. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A "valami" tág fogalom. Az úgy mondja ugyanazt a mondatot, hogy... is főleg belemagyarázás kérdése.
2011. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólást nem értem, kissé zavaros a mondatod. Mire gondoltál?
2011. nov. 4. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!